Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší věc z lékárny

Nejlepší přípravek z lékárny

Lékárny přetékají prostředky k utužení našeho zdraví. Mnohé z nich jsou podporovány masivní reklamou, což ještě vůbec neznamená, že jsou tak skvělé, jak o sobě tvrdí. Často je to spíš naopak a jde jen o byznys na náš účet. Dost mastný účet. My vám proto chceme poradit a doporučit výrobky, které se vyplatí v lékárně koupit, protože vážně fungují. Pomohou vám v době chřipek a nachlazení, při bolestech i při úrazech.

Imunit 5PreveMax

Imunit 5PreveMax
Pokud váš praktický lékař patří mezi ty osvícenější, pak vám už možná někdy doporučil na posílení imunity přípravky s betaglukany. Betaglukany jsou unikátní přírodní polysacharidy, které podporují obranné reakce organismu proti bakteriálním a parazitárním chorobám. Biologické účinky glukanu jsou známy už dlouho, ale teprve v posledních desetiletích se jim vědci začali opravdu věnovat. Mnoho studií prokázalo, že každodenní konzumace betaglukanů posiluje obranyschopnost organismu. Podle ohlasů spotřebitelů i doporučení lékařů patří k těm nejosvědčenějším přípravek Imunit 5PreveMax, který stimuluje autoimunitní systém už několik minut po užití tablety. Chcete-li tedy významně zvýšit šanci, že se v zimě vyhnete nemocem jako chřipka či nachlazení, pořiďte si ho a vyzkoušejte.
Kde koupím?

Kitl

Kitl
Firma Kitl sídlí v Jizerských horách a navazuje na odkaz slavného krkonošského lidového léčitele Kittla. Produkty vycházejí ze stejné filozofie jako před staletími a jsou založeny léčivých účincích bylinek a dalších přírodních produktů. Ve složení nenajdete nic, co by nepocházelo z přírody. Tomuto záměru skvěle odpovídá i prezentace – výrobky jsou dodávány v klasických skleněných lahvích a lahvičkách, hrdlo je převázáno plachetkou, takže skoro vypadají, že je namíchala vaše babička. V nabídce najdete bylinná vína (žaludeční, šláftruňk), bylinné sirupy (meducínka, životabudič), medovinu nebo Zámečnickou mast na bolavé klouby a svaly, která je vyrobena podle starodávného receptu z mízy mladých jehličnanů. Výrobky Kitl jsou dodávány i jako dárkové kazety, takže mohou být skvělým tipem např. na vánoční dárek. Kromě toho, že fungují, tak i chutnají a voní.
Ukaž produkty

HemaGel

HemaGel
Z trochu jiného soudku je HemaGel, který je primárně určen na poranění a jizvy. Jde o unikátní český patent. Preparát vyvinuli vědci z Makromolekulárního ústavu Akademie věd České republiky a je výjimečně účinný. Rány hojí na bázi tzv. vlhkého hojení, takže rána nezasychá (nedělá se strup) a převazování není bolestivé. Gel urychluje hojení, zamezuje přístupu infekce, usmrcuje mikroorganismy a čistí. Výborný je zejména na popáleniny nebo chronické rány typu bércových vředů či proleženin, ale poslouží i na běžné říznutí či odření. Podporuje uzavírání rány jizvou a zlepšuje vzhled jizvy. Tento malý zázrak sice není zrovna levný, ale neměl by chybět v žádné domácí lékárničce. Přečtěte si recenze a určitě budete aspoň tu nejmenší tubičku chtít taky.
Chci vědět víc