Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek za pár korun

Nejlepší dárek za pár korun

Hledáte dárek, který nestojí moc peněz, ale přesto je hezký, originální, zajímavý a potěší? Hledáte dárek pro maminku, tátu, dceru, syna, babičku, dědečka, manželku, manžela, sestru, bratra, tchyni, kolegu, kamarádku, kamaráda? Nevíte, jakou maličkost koupit k Vánocům, narozeninám, svátku? I za pár korun můžete udělat svým bližním radost, přesvědčte se sami. Shodou okolností jsou to všechno věci z kategorie retro, což jen dokazuje, že opravdu kvalitní a nadčasové věci vznikly už dávno a bezpečně přežily všechny moderní výstřelky i vymoženosti – ty sice na první pohled nadchnou, ale brzy omrzí, protože postrádají ducha.
Pro více inspirace zkuste náš ucelený souhrnný přehled Nejlepší dárek. Tam najdete tolik skvělých nápadů nejen na vánoční dárky, že si určitě vyberete. To slavnostně slibujeme.

Nůž rybička

Nůž rybička
Tohle je dárek podle rybího gusta. Klasika v podobě skládacího nože-rybičky od českého výrobce se vrátila, a tentokrát navíc v mnohem kvalitnějším provedení než před lety. Skvělý dárek pro malé i velké kluky, vhodný i pro slečny a paní, nepostradatelný pro houbaře. Na rybičce je malé očko pro zavěšení, takže ji nemusíte nosit jen v kapse. O kvalitě vypovídá i sebedůvěra výrobce, který na nůž poskytuje záruku 7 let. Kromě stříbrné klasiky, která je opravdu za pár korun, jsou ale i luxusní kousky ze zlata, s damascenskou ocelí nebo zdobené barevnými krystaly.
To je přesně ono!

Pastilky Leone

pastilky leone
Italská firma Leone vyrábí sladkosti už od roku 1857, a stále podle tradičních poctivých receptur. Vedle pastilek si můžete vybrat třeba i žvýkací bonbony, želé, čokoládu nebo čistou lékořici, ale pastilky jsou vlajkovou lodí. Příchutí je doslova přehršel a vedle obvyklých narazíte i na rarity, jako je fialková. Kromě toho, že jsou pastilky moc dobré, tak jsou baleny v hezkých retro krabičkách, a úplně nejlepší jsou stylové plechovky – jsou krásné a ty nejmenší se vejdou do dlaně, takže máte pastilky vždy po ruce.
Ideální dárek

Hliněné kuličky

Hliněné kuličky
Hliněné kuličky na cvrnkání jsou tak prosté, až jsou geniální. Zabaví malé i velké, jsou nenáročné na prostor, skladování či převážení, a v malém pytlíčku je můžete vzít kamkoli s sebou pro případ, že by přišly vhod. Hliněné kuličky jsou navíc samy o sobě prostě hezké a u starších ročníků vyvolají příjemný pocit nostalgie a závan dětství, i kdyby si dotyční vlastně s kuličkami nikdy necvrnkali. K dostání jsou základní barvy, i mnohé další odstíny, samotné kuličky pak mohou být ze sušené zhlíny nebo z vypálené, která se ve vodě nerozmočí. Obvykle se prodávají na váhu. A nezapomeňte na pytlík.
Hm, proč ne?