Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro tchyni

Nejlepší dárek pro tchyni

Předpokládejme, že máte vaši tchyni rád/ráda, a pak jsme mohli následující tipy místo „nejlepší dárek pro tchyni“ nazvat třeba „nejlepší dárek pro maminku“. Nebo snad dárek pro kamarádku? Opravdu jsme se snažili, abychom vybrali něco speciálního. Neodpustili jsme si jeden prvoplánový dárek, který má specifikaci pro tchyni přímo v názvu, a je tedy natolik tématický, že i kdybyste se s ním přímo netrefili do vkusu, tak to nevadí. Potěší v každém případě. Další dva tipy jsou už jiné kafe. Jsou to dárky exkluzivní, jsou to zlaté hřeby, a vůbec to nemusí být dárek jen pro tchyni. Každá žena by jimi byla nadšená, a víno je vhodné i pro muže. Nicméně jestli se rozhodnete koupit je tchyni, buďte si jisti, že za ně získáte body. Samozřejmě plusové. Jen to chce trochu hlouběji sáhnout do kapsy, jenže tchyni je dobré si předcházet, není-liž pravda. Kromě těchto tipů se můžete ještě podívat na kategorii nejlepší dárek pro ženu, tam také najdete dobrou inspiraci na obdarování. A kdyby ani to nestačilo, zkuste náš ucelený souhrnný přehled toho nejzajímavějšího: nejlepší dárek.

Kuchařka pro báječné tchyně

Kuchařka pro báječné tchyně
Přívlastek „báječné“ v názvu knihy zaručí, že maminka vašeho partnera nebude uražena domněnkou, že snad není dobrá kuchařka, naopak ji potěší, že si myslíte, že je skvělá tchyně. Kuchařka je plná receptů na výborné pokrmy a krásných fotografií. Autorka shromáždila osvědčené recepty po vlastní mamince, tradiční recepty po babičce, doplnila je dalšími, které čas a strávníci dokonale prověřili, a vše okořenila vlastními zkušenostmi a špetkou rodinné psychologie. Pokud je vaše tchyně opravdu dobrá kuchařka, nebudou pro ni samozřejmě mnohé recepty novinkou, ale vždycky se najde něco neozkoušeného a originálního, takže jestli ráda tráví čas v kuchyni, určitě ji tento dárek potěší.
Ukázat ceny

Jan Petrák Sekt Cuvée Gold

Jan Petrák sekt cuvée gold
Sekt je královským dárkem pro každou příležitost, pokud vyberete opravdu kvalitní produkt. A moravské vinařství Jan Petrák dělá jen samá špičková šumivá vína. Jeho zakladatel se učil výrobě sektu tradiční metodou přímo ve Francii, a tak ačkoli se označením „šampaňské“ mohou pyšnit pouze vína vyrobená v kraji Champagne, sekty Jana Petráka jim směle konkurují. Aby vaše tchyně dostala něco vážně extra, vybrali jsme z jejich nabídky sekt Cuvée Gold. Jeho základ tvoří ryzlink rýnský, sekt má jemnou zlatavou barvu a voní po nezralém ovoci. Krásu vína podtrhují šupinky 24karátového zlata, které se nechávají unášet bublinkami a elegantně se třpytí. Je to potěcha pro jazyk i oči, a každopádně výjimečný dárek.
To ji oslní

Atok zlato-jantar – kosmetická dárková sada

atok dárková sada zlato-jantar
Dárková sada české přírodní kosmetiky značky Atok z luxusní řady zlato-jantar obsahuje krém, pleťovou vodu a intenzivní sérum. Je určena pro zralou pleť, jíž poskytuje nadstandardní péči. Jemné částečky ryzího zlata odrážejí světlo a rozzáří pokožku. Krém obsahuje fyto botox (přírodní netoxickou alternativu botoxu), který si poradí s mimickými vráskami kolem očí a úst. K intenzivní výživě slouží mateří kašička a extrakty z jantaru, lípy, čekanky a měsíčku lékařského. K účinným látkám dále patří kyselina hyaluronová, fyto kolagen a fyto keratin, koenzym Q10, skvalen, colostrum a vzácné éterické oleje. Všechny složky mají silný omlazující efekt (tzv. anti-age účinky), pleť je hydratovaná a rozjasněná. Krém navíc nádherně voní. Je to drahý dárek, ale u tchyně si s ním výrazně šplhnete.
Kde koupím?