Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Crypto.com a Curve referral kódy

Fintech aplikace přinášejí běžným lidem výhody, které jim banky dlouho odpíraly. Zde uvádíme slevové kódy pro aplikaci Crypto.com App a její kartu a burzu, a pro kartu Curve.
.
Crypto.com App referral code: j5y4x57ny3
https://crypto.com/app/j5y4x57ny3
.
Crypto.com Exchange referral code: j5y4x57ny3
https://crypto.com/exch/j5y4x57ny3
.
Curve referral code: NMAL75GN
https://www.curve.com/join#NMAL75GN

Crypto.com karta

Karty crypto com jsou kovové a velmi krásné, mnoho lidí je chce jen kvůli vzhledu, zvlášť v barvách Royal Indigo nebo Jade Green. Mají ale i skvělé výhody, dobré směnné kurzy měn, cashback v kryptoměně, a výhody pro spoření a investice v kryptoměnách v curve.com aplikaci. Referral kód j5y4x57ny3 vám dá bonus 25USD při objednání kovové karty (min Ruby Steel).Chci Crypto.com kartu

Crypto.com burza

Stejný kód j5y4x57ny3 platí i pro burzu, což je další aplikace od Crypto.com, kde můžete obchodovat kryptoměny, anebo je aspoň mezi sebou převádět výhodněji než v Crypto.com App. Kód má smysl, pokud na burze uzamknete nějaké peníze, pak získáte bonus a obchodování zdarma.
Jdu na burzu

Curve karta

Pokud se registrujete pro Curve card s tímto linkem, dostanete bonus 5GBP. Nebo použijte referral kód: NMAL75GN . Karta umí cashback 1%, ale hlavně konsoliduje jiné platební karty. V aplikaci na mobilu si přepnete jakou kartou chcete platit, a když si to později rozmyslíte, můžete platbu převést na jinou kartu. Karta dává velmi pěkné směnné kurzy pro placení v cizí měně, podobně jako Revolut.

Chci Curve