Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro teenagera

nejlepší dárek pro teenagera

U dětí, hlavně těch dospívajících, bývá problém vymyslet dárek, který by ocenily. Ony samozřejmě moc dobře vědí, co chtějí, ale spolehlivě jdou vždycky po tom nejdražším. Takže vaše děti by nejraději viděly pod stromečkem počítač, resp. notebook, chytrý telefon, tablet, elektroniku obecně. Když už oblečení nebo boty, tak značkové. Zapřemýšleli jsme a našli věci, které vám peněženku nezruinují (snad), ale vašeho náročného teenagera určitě uspokojí. A asi nejenom teenagera, i mladší dítka už mají docela slušné požadavky a dospívají dost rychle. Poradíme vám, co koupit, jaký dárek je pro děti nejlepší, z jakého dárku budou mít vážně radost.
Kdyby se vám ale přesto nezdály, zkuste prolistovat naše další stránky, tipů tu máme vážně hodně. Úplně nejjednodušší je asi kouknout na náš souhrnný přehled Nejlepší dárek (nejen) k Vánocům.

Trikové jo-jo

trikové jo-jo
Je to hračka, není to hračka… Jo-jo je původně hračka, ale mladí a neklidní vymýšleli, až vymysleli jo-jo trikové. A to už žádná nevinná hračka není. Když je člověk šikovný, dokáže s ním divy. Což náležitě ocení nejen kamarádi, ale i sličné spolužačky. Jojování je zábavné, a když je někdo opravdu nadaný, může to dotáhnout i na vrcholovou úroveň a stát se mistrem (Evropy by stačilo). Triky je třeba trénovat (mimochodem triky se pojmenovávají atraktivními jmény jako třeba bikiny), takže jojo bojuje i proti zahnívání u počítače. Je malé, dá se strčit do kapsy a všude nosit s sebou – to je velmi důležité, protože nikdy nevíte, kdy bude příležitost zamachrovat. Peněženku vám trikové jo-jo nezruinuje, a přitom potomka taková cool věcička určitě potěší. Vhodný je tento dárek hlavně pro kluky.
Hoď sem ceny

Destrukční deník

Destrukční deník Smithová Keri
Jestli si myslíte, že kniha není dobrý dárek, že vaše dítě miluje jen displej, vyvedeme vás z omylu. Tuhle knihu bude milovat na 110%. Slovo deník je poněkud zavádějící, spíš je to kniha určená ke zničení. Ale také trochu podněcuje tvořivost a fantazii. Na každé dvoustraně jsou pokyny, co s knížkou či danou stránkou udělat. Např.: Sem nalepte mrtvé brouky. Tuhle stranu vytrhněte, strčte ji do kapsy, nechte vyprat a zase ji přilepte zpátky. Jen tak si něco pište. Sem něco kápněte. Tyhle strany slepte lepidlem. Připevněte k hřbetu provázek a pořádně deník roztočte, ať bouchá do zdí. Nakreslete něco hodně ošklivého. A tak dále. Jestli máte aspoň trochu smysl pro humor, musíte uznat, že je to skvělý nápad, a kdybyste už na to nebyli moc staří, klidně byste si taky dali říct. Je možné, že vaše ratolest už knihu zná, ale jestli ne, neváhejte ani chvíli.
Není nad knihu

Tenisky Converse

converse tenisky
Tenisky jsou věčné a v poslední době jsou obzvláště módní. Bílé tenisky jsou klasika nejklasičtější, ale i jiné barvy vypadají skvěle – a pro děti možná budou i praktičtější, co si budeme povídat. Zdaleka ne každé tenisky však vypadají opravdu dobře, hodně dělá střih a provedení. Přímo ikonickými se staly tenisky značky Converse, se svým charakteristickým červeným a modrým proužkem na boku podešve. Každý, kdo si chce pořídit plátěné tenisky a aspoň trochu se zajímá o módu (a že teenageři jsou v tom mistři, co je in), ten v první řadě sahá právě po converskách. Pokud jimi své dospívající a rebelující ratolesti obdarujete, uvidíte nefalšovanou radost až nadšení. Budou mít značkovou obuv! Navíc jsou tenisky skvělé na nošení kamkoli a k čemukoli a dětem sluší. Dělají se tenisky nízké i kotníčkové, a kromě plátěných jsou k dostání i kožené. Teď jen jakou barvu: bílou, modrou, černou, červenou, růžovou, maskáčovou? Nebo něco extra bláznivého? Podívejte se a vybírejte.
Tak jakou barvu?