Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší zahradní gril

nejlepší zahradní gril

Grilování se stalo fenoménem. Kdo v Česku negriluje, ten jako by ani nebyl. Pokud se chcete začlenit do této masy i vy, odlište se alespoň něčím speciálním. Malý litinový kotlík, který koupíte v každém hobby obchodě, není to pravé. Když už, tak ať ta vaše grilovačka za něco stojí. Jen s pořádným grilem, na němž připravíte výborné jídlo, přesvědčíte své známé a kamarády, aby k vám přijeli znova. Musíte jim připravit kulinářský zážitek a pak budete králem grilování. My vám teď poradíme, jak to udělat, tedy který zahradní gril je nejlepší. A to nejen na zahradu, ale i na terasu nebo dokonce obyčejný balkon. Doporučíme grily, ze kterých vzejdou lahodné pokrmy, šťavnatá i dobře propečená masa, chutná grilovaná zelenina, steak s tou pravou kůrčičkou, vše s nezaměnitelným aroma grilování. Grilování je tak trochu umění, ale když budete mít kvalitní zařízení, půl práce je hotovo. Pak už stačí jen dobrá marináda a trocha trpělivosti a úspěch je zaručen. Každý z námi vybraných grilů je úplně jiného typu, ale každý odvádí svou práci na jedničku, a s tím posledním si dokonce můžete zařídit venkovní otevřenou kuchyni a strávit na zahradě celé léto. Jen nevíme, jak nadšení z toho budou sousedi. Ale koho by to zajímalo, že?

Weber One Touch Original

zahradní gril weber one-touch
Weber One-Touch Original je gril na klasické dřevěné uhlí. Vyznačuje se zdařilým originálním designem (na výběr je několik atraktivních barev), snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou. Má integrovaný teploměr, patentovaný čisticí systém a důmyslné větrání, díky nimž pracuje gril skoro sám a s vynikajícími výsledky. Maso bude šťavnaté a chutné, a rozdíl oproti masu připravenému z levného grilu pozná i amatér. Gril nezabere mnoho místa, takže je vhodný i pro terasy. Kvalita zpracování i kvalita pokrmů hovoří za vše (no jo, Němci). Jestli pořádáte velké grilovací párty, sáhněte po větším modelu, ale ten s průměrem 47cm a kapacitou až 8 osob, pro běžnou rodinu úplně stačí. Mimochodem, gril Weber používá i Zdeněk Pohlreich.
To chci

Weber Q 2400

zahradní gril weber q 240
A teď jeden elektrický, protože elektrické grily jsou na vzestupu. Jednak kvůli jednoduché obsluze, jednak kvůli provozu bez kouře a nutnosti shánět pytel briket. A zase Weber, protože tato značka je světovou špičkou ve výrobě grilů. Elektrický gril Weber Q240 je z výroby téměř kompletně smontovaný a má dostatečný výkon pro ty nejlepší výsledky při grilování, takže rozdíl od klasického grilování asi vůbec nepoznáte. Teplota je ideálně rozložena díky velké topné spirále, výkon je plynule regulovatelný a gril se rozehřeje během krátké doby. Design a kvalita jsou opět na vysoké úrovni. Gril můžete koupit buď v základním provedení, které je vhodné k umístění na stůl, nebo ve verzi Stand, která je doplněna o podstavec s postranními stolečky.
To by šlo

Campingaz 3 Series Classic LS Plus

zahradní gril campingaz 3
A nyní něco pro ty, kteří to s vařením venku myslí opravdu vážně. Campingaz 3 Series Classic LS Plus je úžasný plynový gril (no skoro vařič), se třemi trubkovými hořáky z nerezu pro grilování a – což je vskutku vychytané – jedním postranním pro přípravu omáček a různých příloh. Jednotlivé díly lze vyjmout a umýt v myčce. Gril má boční stolky a úložný prostor. Díky důmyslné konstrukci připravíte nejen maso, ale i italskou pizzu, španělskou paellu nebo asijské jídlo – o prázdninách tak nemusíte nikam cestovat, stačí jen na zahradě rozbít tento super gril a užít si příjemné chvíle volna a dobrého jídla. Jestli uvažujete o tom, že si zařídíte venkovní kuchyň, určitě na něj mrkněte.
Mrknu na něj