Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro ženu

Nejlepší dárek pro ženu

Koupit správný dárek pro ženu, takový, aby jí udělal radost, není nic snadného. Doporučíme vám některé zaručené tipy. Určitě ale zapomeňte na to, že ženu potěší nový mixér či domácí pekárna. Žena je ve své podstatě tvor marnivý a rozkošnický, takže pokud ji chcete dárkem opravdu mile překvapit, zaměřte se tímto směrem. Osvědčenými stálicemi jsou šperk a parfém. Pokud se vám zdá, že dotyčná si na takové věci nepotrpí, možná budete překvapeni. Tyto dárky natolik odpovídají ženské nátuře, že prostě nemůžete šlápnout vedle.
Pro více inspirace zkuste ucelený souhrnný přehled toho nejzajímavějšího v našich tipech na Nejlepší dárek.

Hodinky Daniel Wellington

hodinky daniel wellington
Hodinky se s velkou slávou vracejí na scénu a to je moc dobře. To, že má žena na zápěstí kvalitní hodinky, je známkou dobrého vkusu a modernosti. Na rozdíl od dávných dob, kdy ženy nosily samé titěrné hodinky, jsou nyní trendem hodinky velké a nápadné. Aby nevypadaly na ženské ruce příliš robustně, je nezbytné, aby byly tenké. Dobrým tipem jsou hodinky značky Daniel Wellington. Nenechte se zmást rozlišením pánské/dámské, tyto hodinky jsou uni sex a budou vypadat skvěle úplně na každém. Pásky jsou na výběr kožené nebo látkové, pro něž jsou charakteristické barevné pruhy. Protože ciferník je velmi jednoduchý, dají se pásky libovolně vyměňovat a vytvářet tak stále „nové“ hodinky. Určitě jejich koupi zvažte, protože jsou klasického vzhledu, který nikdy neomrzí, a hlavně jsou krásné a elegantní.
Dobrý tip

Chanel Chance Eau Tendre

chanel chance eau tendre
Parfém jako dárek nezklame nikdy, problém ale může být s výběrem. Dobrým tipem je Chanel Chance Eau Tendre. Tak jednak je to CHANEL. Jednak to není mainstreamová voňavka, kterou má každá druhá. Jednak je dost drahá, takže ne každá žena si ji sama koupí. A v neposlední řadě je opravdu moc povedená. Nejprve zaúřaduje šťavnaté ovoce. Pak nastoupí opojný jasmín s hyacintem. A závěr zahřeje dřevitými tóny se špetkou ambry a pižma. Vůně se řadí mezi květinově-ovocné, je krásně vyvážená, svěží, okouzlující a má dobrou výdrž. Okamžitě upoutá pozornost, přesto je ale příjemně nevtíravá. Hodí se pro každou ženu, která je aspoň trochu elegantní. Dá se použít do práce i na večer. A je to jedna z těch vůní, která u druhých vyvolává nutkání zeptat se, čímže to tak hezky voníte. Ideální koupě naslepo.
Nesmrtelný dárek

Skládací balerínky

skládací balerínky
Balerínky jsou ryze ženská záležitost. Kromě toho, že pro muže se fakt nehodí, vypadají na noze vždy hezky a něžně. Tyhle jsou navíc skládací. Nejsou určeny na kdovíjak dlouhé špacírování, byť pohodlné jsou. Jejich smyslem je, abyste je s sebou mohli pořád nosit a kdykoli tak ulevit unaveným nohám. Např. když si budete chtít odpočinout od nepohodlných podpatků nebo nových bot, které vás dřou. Nebo když budete chtít řídit auto. Nebo se přezout ve škole či v práci. Nebo na návštěvě. Nebo při inline bruslení. Těch situací, kdy je oceníte, je mnoho. Balerínky CatMotion nezaberou skoro žádné místo a navíc jsou dodávány v hezkém pouzdru, které vklouzne i do malé kabelky jako nic. Pouzdro můžete použít i jako samostatnou taštičku, u některých modelů je dokonce součástí pouzdra integrovaná látková taška.
Trefa do černého