Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší přípravek proti celulitidě

Nejlepší prostředek proti celulitidě

Snad každá žena by si přála zatočit s celulitidou. Nemá však cenu zdůrazňovat, že žádný krém není zázračný a sám o sobě vás pomerančové kůže nezbaví. Chce to cvičit, masírovat, vhodně se stravovat a dodržovat pitný režim. Pokud však máte pevnou vůli toto vše dělat, může vám být účinný kosmetický přípravek na celulitidu jenom ku prospěchu. I když neočekávejte, že celulitida úplně zmizí – to nezmizí. Ale můžete alespoň její projevy zmírnit.
Chcete-li poradit, co je na celulitidu nejlepší, rádi to uděláme. Zapomeňte na masově propagované výrobky jako Nivea Good Bye Cellulite nebo Dermacol Enja – jakékoli jiné tělové mléko vám udělá asi tak stejnou službu. My jsme vybrali takové přípravky, u kterých máte aspoň nějakou šanci, že se nevzhledné ďolíčky trochu vyhladí. A kdyby nic jiného, tak aspoň prokážete své pokožce dobrodiní prostřednictvím kvalitní hydratační péče, po níž bude pleť hladká a vyživená. Určitě ne zalepená vrstvou krému, která má budit zdání hladkosti, avšak do hloubky vůbec nepronikne a ještě brání pokožce dýchat. Ano, i tak některé přípravky na celulitidu a pleťová mléka fungují, přičemž onu hladkou bariéru na pokožce vytvářejí silikony a ty kůži nic dobrého nepředávají. Kupte si proto raději něco rozumnějšího.

Nuxe Body

Nuxe Body zpevňující tělový olej proti celulitidě
Francouzská kosmetická firma Nuxe se těší skvělé pověsti. Nepoužívají parabeny ani minerální oleje, a převážná většina ingrediencí je přírodních. Nuxe Body zpevňující tělový olej proti celulitidě stimuluje kožní mikrocirkulaci, pomáhá snížit objem tukových buněk a podporuje eliminaci nadbytečné vody. Redukuje i těžko odstranitelnou celulitidu a zajišťuje viditelně hladší povrch pokožky. Účinnými látkami jsou především kakaový extrakt (aktivace štěpení a odbourávání nahromaděného tuku) a esenciální oleje včetně slaměnkového, cedrového a grapefruitového (stimulují odvádění nahromaděné vody). Sezamový, makadamiový a olej z lískových oříšků dělají navíc z tohoto přípravku skvělý masážní pečující olej. Jen ta cena je trochu vyšší.
Chci koupit

Mastic Spa Liposvelte

Mastic Spa Zeštíhlující krém Liposvelte
Kdo nemá v oblibě olejíčky, může vyzkoušet zeštíhlující krém Mastic Spa Liposvelte od výrobce řecké přírodní kosmetiky. Tato kosmetika obsahuje mastichu, což je vzácný druh pryskyřice, která umí zpomalovat rozpad kolagenových vláken a navrací tak pokožce pevnost a pružnost. Další účinnou látkou je výtažek z kaštanu koňského, který působí tonizačně, detoxikuje a prokrvuje pokožku, a obsahuje látku escin (ta odbourává přebytečný obsah vody v podkožních tkáních a pomáhá tak k posilování pokožky). K prokrvení slouží také kofein, jenž zrychluje mikrocirkulaci krve a tak urychluje vyplavování škodlivých látek pomocí lymfy. Krém na celulitidu Mastic Spa by měl účinně zpevňovat problematické partie stehen a hýždí, a zlepšovat stav jizev i strijí.
Chci vyzkoušet

Ardes M240

masážní strojek Ardes M240
Ardes M240 je malý šikovný masážní přístroj, jehož pravidelným používáním napomůžete lymfatickému systému k lepšímu odvádění odpadních látek z látkové výměny ven z těla. Právě tyto odpadní látky, které se ukládají v tukových buňkách, totiž mohou za vznik pomerančové kůže. Pravidelnou masáží spojenou s následnou péčí (nejlépe námi doporučenými prostředky) můžete dosáhnout hladčí a pevnější pokožky.
Zajímá mě