Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší praktický dárek

Nejlepší praktický dárek

Praktický dárek… to zní hrozně. Ale divili byste se, i praktický dárek může vzbudit radost a nadšení. Jde jen o to, vybrat něco, co je sice praktická věc, přesto kvalitní, hezká, nápaditá či originální. Může se hodit v domácnosti, na dovolené (ať už cestujete po vlastní ose se stanem a batohem, nebo pohodlně letadlem po evropských metropolích), ale i v každodenním životě. Takže ne, nebojte se, mixér ani elektrickou dečku vám nabízet nebudeme. Až naše tipy uvidíte, určitě vám blýskne hlavou hned několik jmen lidí, které by takový dárek mohl potěšit. A vůbec, tipů na dárek pro kohokoliv, pro jakoukoliv příležitost i v jakémkoli cenovém rozmezí tu máme vskutku přehršel. Pěkně jsme je posbírali dohromady a vy si můžete snadno vybrat, co komu koupit. Vánoce se blíží (což si můžete říct klidně už v lednu), narozeniny slaví každou chvíli někdo, a od toho tu jsou naše tipy na Nejlepší dárek. Těch tipů jsou desítky, vážně si musí vybrat úplně každý. Ale nyní zpět k nejlepším praktickým dárkům – to jsou ony.

Chytač pavouků

chytač pavouků
Chytač pavouků zní jako blbost, ale tenhle je opravdu šikovný a hlavně funguje. Pavouka s ním snadno lapíte, nemusíte se k němu přiblížit ani moc blízko, a vynesete ho ven a vypustíte živého. Jestli znáte někoho, kdo se bojí pavouků (vtípek, každý se přece bojí pavouků), máte po starostech s vymýšlením dárku. Leda by to byl vyložený arachnofobik, takovým ani lapač nepomůže, ti prostě zcepení. A další pozitivum je, že s tímto lapačem můžete samozřejmě chytat i jiný hmyz, zvláště v případě včel a vos ho jistě oceníte a zhusta využijete, v létě lítají do bytu snad každému.
Trefa

Kufr s koloběžkou

kufr s koloběžkou
Tento skvělý nápad zrealizovali dva renomovaní výrobci: Samsonite (zavazadla) a Micro (skládací koloběžky). Výsledkem je Micro Luggage, což je kufr s koloběžkou, nebo koloběžka s kufrem – záleží na úhlu pohledu. Kufr je umístěn na řidítkové tyči, po sklopení podvozku dostanete samotný kufr. Samozřejmě jde o kompromisní řešení – kufr je jen příruční velikosti, a koloběžka není pro dlouhé trasy po městě. Ale např. na krátké pracovní cesty letadlem… v letištní hale budete králem (královnou). Zkuste si vygooglovat obrázky a jakmile uvidíte fotky těch úspěšných byznysmanů v dokonale padnoucích oblecích a atraktivních dívek s rozevlátými vlasy, kteří vypadají jen náhodou jako modelové, určitě budete chtít tuto hybridní koloběžku také. Můžete ji koupit svému partnerovi („jako“) a pak s ní drandit sami. Jediná nevýhoda: je dóst drahá.Jedeme

Victorinox Huntsman

nůž Victorinox Huntsman
Nože Victorinox jsou typickým představitelem věci, která je praktická a přesto žádoucí. Tuto značku nože by chtěl každý kluk a skoro každý muž (pokud už si jej sám dávno nekoupil). Existuje poměrně hodně různých modelů, takže i když už někdo nůž Victorinox má, můžete mu dát klidně další, jiný. My jsem vybrali dle našeho názoru nejlepší, nejuniverzálnější a nejpoužitelnější model: Huntsman. Má toho ve svém těle ukryto dost. Vedle klasických součástí obsahuje třeba i vývrtku, pinzetu, háček, pilku na dřevo nebo nůžky, které jsou velmi užitečné, přesto zdaleka ne každý Victorinox je má. Velikost a váha nože jsou snesitelné, a psát o pověstné kvalitě těchto nožů, to by bylo nošením dříví do lesa.
Zářez