Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší alkoholtester

Nejlepší alkoholtester

Chcete-li mít jistotu čisté hlavy před usednutím za volant, poradíme vám, který z nabízených alkoholtesterů koupit. Předpokládáme, že nechcete utrácet třicet tisíc a více za přístroje, jež používá i policie. U těch cenově dostupných ale rozhodně platí, že levné přístroje neměří dobře. Pokud máte v plánu řídit, až když přístroj ukáže nulu, můžete zkusit i levnější typy, v nule se nespletou. Ale jestliže chcete počítat s mírnou tolerancí, musíte připlatit. Inspirovali jsme se výsledky testu rakouského autoklubu, který byl zaměřen právě na přesnost měření míry zbytkového alkoholu v krvi. V Rakousku je totiž povolena tolerance půl promile, takže na přesnosti záleží. Dva nejlepší přístroje z testu jsme doplnili jednoduchými detekčními trubičkami pro ty, pro něž je přijatelná jen nula a víc tedy nepotřebují.

V-net AL 9000

alkoholtester V-net AL 9000
Vítěz testu. V-net AL 9000 je spolehlivý, přesný digitální detektor alkoholu na bázi Fuel Cell technologie. Má LCD displej, paměť na 250 měření, přenos dat pomocí USB do PC, ochranu naměřených hodnot, nastavení data příští kalibrace, nastavitelnou dobu a sílu foukání, rychlé zahřátí senzoru a krátkou dobu regenerace. Rozsah měření je 0,0–5,0 promile, přesnost +/-5 %, hmotnost 150 g, životnost baterie 500 měření.
Ukaž ceny

V-net AL 6000

alkoholtester V-net AL 6000
V-net AL 6000 je digitální alkoholtester, kompaktní a snadno ovladatelný. Má rychlé zahřátí senzoru a rychlé vyhodnocení, počitadlo provedených měření a představuje zřejmě nejlepší volbu při zohlednění poměru cena/výkon. Mezi uživateli je oblíbený pro svoji spolehlivost. Rozsah měření je 0,0–4,0 promile, přesnost +/-10 %, hmotnost 116 g, životnost baterie 200 měření.
Ukaž víc

Detekční trubičky V-net ALT P

alkoholtester Detekční trubičky V-net ALT P
Detekční trubičky jsou levnou variantou pro zjištění přítomnosti zbytkového alkoholu v krvi. Jde o velmi snadnou a rychlou metodu, která vám postačí pro zjištění, že jste „čistí“. Sada obsahuje 10 zatavených skleněných detekčních trubiček, náustky a odměrný sáček na množství vydechnutého vzduchu. Podle délky zabarvení se určí orientační množství požitého alkoholu.
Ukaž mi to