Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro muže

Nejlepší dárek pro muže

Potřebujete-li muži koupit hezký a důstojný dárek (tedy žádný svítící WC papír nebo podobné, rádoby žertovné předměty), je nejlepší zůstat buď u ověřené klasiky, nebo vyjít z obecně známé skutečnosti, a sice že v každém muži je kousek malého kluka. Mezi našimi tipy na nejlepší dárek pro muže najdete takový, který udělá radost každému, ať už to je váš přítel, manžel, tatínek, dědeček, strýček, kamarád nebo kolega z práce.
Pro více inspirace zkuste ucelený souhrnný přehled toho nejzajímavějšího v našich tipech na Nejlepší dárek, určitě objevíte další povedené kousky.

Paco Rabanne 1 Million

parfém paco rabanne 1 million
Paco Rabanne 1 Million je úžasná pánská vůně, kterou ale mohou používat i ženy, na něž jsou ženské parfémy příliš sladké. To je jen další důkaz toho, že muž navoněný touto vůní bude ženy vábit. Vůně je sladší, velmi příjemná, sametově hřejivá. Základ tvoří ambra a dřevité tóny, k nim se přidává koření, skořice, růže, a své místo si najde i červený pomeranč, grapefruit a máta. Výsledek je luxusní a odpovídá mu i luxusně vyhlížející flakón, který má podobu zlaté cihličky. Parfém je vhodný pro muže všech typů i pro každou příležitost a má dobrou výdrž. Chcete-li znát naše další tipy na pánské vůně, podívejte se na Nejlepší parfém pro muže.
Chci ho koupit

Holicí strojek Merkur Solingen

holicí strojek merkur solinger
Klasický ruční šroubovací holicí strojek (ovšem té nejvyšší kvality, neboť značka Merkur Solingen je pojmem) vypadá jako starožitnost. Je to poctivé kovové holítko, jaké používali třeba vaši pradědové. Jde o originály vyrobené v Německu z té nejkvalitnější evropské oceli. Stačí dokoupit klasické žiletky a holení hnedle povýší na ušlechtilý rituál. Můžete vybírat mezi stříbrným nebo zlatým provedením a různými reliéfy. V nabídce jsou i sady, cestovní kufříky, obsahující např. žiletky, štětku či mýdlo na holení, strojek na chloupky apod. Dokonce se dají koupit i úžasné kovové retro stojany se strojkem a štětkou, jak vystřižené z Postřižin. Jen počítejte s tím, že cena odpovídá kvalitě i stylu. Ovšem jako originální dárek je tenhle tip k nezaplacení, pro muže to je něco podobného jako pro ženu drahý šperk.
To je ono!

Peněženka Bellroy

peněženka bellroy
Asi z máločeho bude mít muž takovou radost jako z přepychové ultratenké peněženky Bellroy. Jsou vyrobeny z prvotřídní kůže příjemné na dotek, kvalitně ušité, jsou malé, elegantní, promyšlené a tak tenké, že je v zadní části kalhot ani nebudete cítit. Už žádná boule na zadku. Mají dostatek snadno přístupných přihrádek na karty a přihrádku na bankovky. Jen některé mají přihrádku na mince, asi se nepředpokládá, že by se gentleman zaobíral drobásky. O to víc je místa na platební karty. Problém mohou mít majitelé starých občanských průkazů, které jsou nesmyslně velké. Nicméně všechno těmto šrajtoflím prominete, tak moc jsou úchvatné. Na výběr jsou různé modely a v jejich rámci vždy několik barevných variací. Barev se nebojte – tato exkluzivní subtilní peněženka bude v černé barvě zbytečně nenápadná a ona si pozornost zaslouží. Cena je na to, co za ni dostanete, velmi přijatelná. Dodává se v hezkém stylovém pouzdru.
Hledám luxus