Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejšílenější dárek

nejšílenější dárek

Dárky mohou být různé – levné, drahé, praktické, pro radost, nápadité, předvídatelné, nepovedené, nudné, měkké, použité… My jsme tentokrát našli dárky nejšílenější. Takové, že když jsme je poprvé viděli, jen jsme si pomysleli: No co to…??? Jsou zábavné, recesistické, ale ne tím trapným způsobem, jakým se (až na výjimky) vyznačují všechny věci nabízené na dárkových portálech a e-shopech. Zvlášť když je ještě nazvou gadgets, to je pak teprve trapné. Gadget je totiž předmět většinou technického rázu, často i výkřik moderní techniky, který má určitou specifickou funkci, je praktický, šikovný, atraktivní a každý ho chce mít. V Česku se výrazem gadgets začalo říkat „vychytaným věcičkám“ obecně, a to už byl jen krok k tomu, aby se pod tímto označením začaly prodávat věci jako mýdlo ve tvaru mozku. Což není gadget ani omylem, i kdybyste se na mozek postavili. Pokud by vás nějaké opravdové a zajímavé gadgets lákají, podívejte se na naše tipy na Nejlepší technohračku. Ale i u našeho Nejšílenějšího dárku budete zaručeně překvapeni, jaké tipy jsme si na vás nachystali. Možná na ně budete taky valit oči, jako my valili.

Pštrosí polštář

pštrosí polštář ostrich pillow
U pštrosího polštáře (angl. ostrich pillow) jsme dlouho nevěděli, jestli to myslí vážně. Ale ano, myslí to vážně. Je prý určen pro milovníky nikým nerušeného spánku, aby si mohli dát šlofíka např. ve vlaku nebo na letišti. Je to návlek na hlavu, ve kterém je otvor na nos a ústa, a také otvory na ruce (až uvidíte, jak zapojení rukou vypadá v praxi, potrháte si bránici). Při spánku vás tak nebude rušit ani světlo ani hluk, budete mít měkko pod hlavou. I když… když si tohle někdo navlékne na hlavu, bude kolem něj takové rušno, že asi ani ten polštář nepomůže.
To svět neviděl

Nic

100% nic
Tento dárek je snem mnohých lidí. Často na dotaz, co si přejí, reagují právě tímto přáním. Znáte to určitě také: „Co chceš k narozeninám?“ – „Nic.“ Tak jim to přání splňte. Chtěli nic, dejte jim nic. Sami si o to říkali, proto těžko mohou být zklamaní.
Chci koupit nic

Skládač triček

skládač triček
Plastový skládač triček… možná vám to šíleně nepřipadá, ale když se nad tím zamyslíte, nedává to moc smysl. Proč mít doma plastový krám ne úplně zanedbatelných rozměrů, když to tričko složíte úplně stejně i bez něj? Nehledě na to, že opravdu snadno se s ním dají složit vlastně jen trička s krátkým rukávem. Prostě blbost. Ano, máte pravdu, skládač triček používal geniální Sheldon z Big Bang Theory, ale nebyl on kromě geniálnosti taky tak trochu šílený? Byl, že ano. A tu to máte.
To pravé pro mimoně