Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší pračka s předním plněním

nejlepší pračka s plněním zepředu

Potřebujete koupit pračku a nevíte si rady s tím, jakou vybrat? Od nás dostanete dobré rady a doporučení, abyste byli s výběrem spokojeni. Pračka je totiž důležitý člen domácnosti – musíte přece chodit čistě oblečeni, co by si o vás jinak ostatní pomysleli. A na flekatém prostěradle se také moc klidně nespí. Kromě kvality praní, na níž se do značné míry podílí i použitý prací prostředek, jsou ale důležité i takové „maličkosti“, jako aby byl přístroj tichý, neposkakoval, aby pojal hodně prádla najednou, ale zároveň si poradil i s malou hrstkou fuseklí. Kvalitní pračka by měla nabídnout dostatek pracích programů a přídavných funkcí, jako je individuální změna otáček nebo času, program ručního praní, odložený start je také velmi užitečný. Hodně dělá systém přímého sprchování prádla, kdy čerpadlo prohání vodu z bubnu nahoru do trysky a z ní pak teče proud vody přímo na prádlo. Tím, že se prádlo jen tak nepřevaluje ve vodní lázni, nýbrž je ostřikováno i shora, dochází k účinnějšímu a přesto šetrnému praní, a také se spolehlivěji vymáchají všechny zbytky pracího prostředku. Novinkou, i když už ne moc novou, jsou parní programy. Pára proniká opravdu až k samotným jednotlivým vláknům tkaniny, což napomáhá k vyprání odolných skvrn. Navíc je praní pomocí páry ohleduplnější k látkám všeho druhu. Parní praní bez pracího prostředku poslouží k osvěžení málo nošeného oblečení a k narovnání pomačkaných kousků. Pára dokonce dokáže odstranit mnohem více domácích alergenů než obyčejná voda. Dnes už vám může praní zpříjemnit tolik věcí, že prát je vlastně radost. Dejte si tedy pozor, abyste neztroskotali na takové banalitě, jako jsou úzké dveře panelákové koupelny. Při udávání rozměrů se může milimetr snadno ztratit, navíc výrobci tak nějak pomíjejí přesah dvířek apod., přitom i milimetry někdy hrají roli. Proto dvakrát měřte, abyste jen jednou kupovali. Všechny možné pračky jsme pěkně probrali, důkladně zanalyzovali a zůstaly nám tři TOP výrobky mezi pračkami plněnými předem. A kdyby něco, máme na Rybě i tipy na nejlepší pračku s horním plněním a nejlepší úzkou pračku.

AEG Lavamat 76275FL

pračka AEG Lavamat 76275FL
Pračky AEG Lavamat si během dlouhých let vydobyly mezi zákazníky zasloužené renomé. Model AEG Lavamat 76275FL vypere až 7kg prádla, hlučnost je 49dB při praní a 73dB při odstřeďování, takže je opravdu velmi tichá (hlučnější je jen čerpadlo, což bývá problém všech praček, během praní ale občas úplně zapomenete, že přístroj běží). Patří do energetické třídy A+++. Maximální rychlost odstřeďování je 1200ot./min., což je plně dostačující, některé prádlo tak vyndáte z pračky skoro suché. Pračka nabízí 16 programů, navíc je možné dodatečně upravovat teplotu, otáčky a dobu praní, lze přidat máchání navíc nebo předpírku. Je tu též funkce odloženého startu. O to, aby se vodou neplýtvalo a zároveň jí bylo dostatek na kvalitní vyprání, se stará množstevní automatika FuzzyLogic. Ovládání je přehledné a jednoduché.
Já ji chci taky!

LG F74A8QDS

pračka LG F74A8QDS
Pračka LG F74A8QDS je určena pro max. 7kg prádla. Patří do energetické třídy A+++, hlučnost je 54dB při praní a 69dB při ždímání. Maximální počet otáček je 1400. Má 14 programů, odložený start, displej a dětskou pojistku. Co je ale u praček LG nejlepší, to je jejich patentovaný Direct Drive motor se zárukou 10 let. Jde o přímý pohon bubnu pračky, kdy hnací síla motoru je přenášena přímo, bez řemene. A absence řemene a kladek znamená tišší provoz oproti standardním pračkám, úsporu a větší kapacitu. Motor též vyvíjí 6 unikátních pohybů (6 motion), díky nimž je praní šetrnější, prádlo po vyprání málo pomačkané a prací prášek se efektivně rozpustí. Pračka disponuje technologií parního praní pro odolné skvrny a nabízí program Refresh k občerstvení a změkčení tkanin. K pečlivému praní a máchání slouží systém přímého duálního sprchování, které kombinuje vodu s párou. Alergiky potěší kromě páry i antialergické máchání, které dokonale odstraní zbytky pracího prášku a zabrání vzniku bílých skvrn na prádle.
Vypadá zajímavě

Samsung WW 90K6414QW

pračka Samsung WW 90K6414QW
Pračka Samsung WW 90K6414QW patří do třídy A+++, max. náplň je 9kg prádla, hlučnost 53/74dB a max. otáčky při odstřeďování jsou 1400. Digitální invertorový motor výrazně redukuje spotřebu energie, je méně hlučný a méně se opotřebovává. Specialitou této pračky je možnost kdykoli během pracího cyklu otevřít dvířka a přihodit zapomenutý kousek oblečení. Dveře jsou nadstandardně velké a dají se doširoka otevřít. Technologie Eco Bubble znamená, že oblečení se čistí pomocí bublinek, které vznikají smícháním pracího prostředku se vzduchem ještě před zahájením pracího cyklu. Tyto bublinky pronikají hluboko do tkanin, kde zachycují veškeré nečistoty, a umožňují prát při nižších teplotách, než je obvyklé – účinné bude i praní ve studené vodě. Keramické topné těleso se speciálním povrchem minimalizuje usazování vodního kamene. Pračku lze propojit s chytrým telefonem, abyste mohli sledovat i ovládat prací cyklus, popř. diagnostikovat případné problémy
Bublinky! Ano!