Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší myčka nádobí

Nejlepší myčka nádobí

Myčka nádobí je praktický pomocník do kuchyně, protože šetří čas, a také umožňuje odklidit do ní špinavé nádobí, takže máte v kuchyni pořád uklizeno. Tedy skoro pořád. Poradíme vám, jakou myčku na nádobí koupit. Jde jen o to vybrat tu správnou, a to nejenom co se týká technických parametrů, jako je energetická náročnost nebo hlučnost, ale i co se týká kvality mytí a sušení nádobí. S ohledem na typ kuchyně pak lze volit mezi myčkou volně stojící nebo vestavnou. Určitě je lepší myčku do kuchyňské linky zabudovat. Také jednoznačně doporučujeme klasickou šířku 60 cm, protože do úzké myčky se toho moc nevejde. Úzké myčky jsou vhodné pouze pro lidi, kteří žijí sami, max. ve dvojici, a skoro nevaří. U širších myček můžete naopak zvolit program pro poloviční náplň, nebo prostě den dva počkat, až bude nádobí víc, což je pořád lepší, než mít problém srovnat do malého prostoru velký hrnec. Asi takhle: určitě se vyplatí normálně široká a vestavná myčka. Volně stojící a užší provedení je spíš dodatečným řešením z nouze – i když i to někteří potřebují. Zkuste se inspirovat našimi tipy na Nejlepší myčku nádobí a budete moudřejší.

Siemens SN 678X02TE

myčka Siemens SN 66V092
Siemens SN 678X02TE je vestavná myčka se skrytým ovládacím panelem a klasickou šířkou 60cm. Energetická třída je A+++ a hlučnost jen 42dB – těžko najdete tišší. Myčka pojme až 14 jídelních sad a má 8 mycích programů. Speciální funkce VarioSpeedPlus zkrátí dobu mytí až o 66%. IntensiveZone aktivuje vyšší tlak vody ve spodním koši pro hodně špinavé hrnce. Ovládání je jednoduché a dotykové, a zajímavé je i vnitřní modré osvětlení. Bezpečnostní systém AquaStop chrání myčku před škodami způsobenými vodou. Za bezpečnost v této oblasti ručí Siemens po celou dobu životnosti myčky. Myčka Siemens umyje nádobí rychle, dobře a úsporně.
Ukázat

Bosch SMI 68N65

myčka Bosch SMI 68N65
Bosch SMI 68N65 je skvělá vestavná myčka s šířkou 60cm a přiznaným ovládacím nerezovým panelem. Má velmi nízkou hlučnost 44dB a pojme až 14 sad nádobí. Má 6 programů, včetně ekologického, rychlého nebo šetrného mytí skla. Díky úspornému výměníku tepla má myčka velmi malou spotřebu energie, patří do energetické třídy A+++. AquaSenzor reguluje spotřebu vody v závislosti na druhu a síle znečištění nádobí. Nechybí odložení startu, dětská pojistka ani systém ukládacích a nastavitelných košů na nádobí.
Ukázat obchody

Miele G 6200 SC

myčka nádobí Miele G 6200 SC
Miele G 6200 SC je volně stojící myčka v bílém provedení, o šířce 60cm. Patří do energetické třídy A+++, hlučnost je jen 44dB a má 6 mycích programů. Všichni víme, že spotřebiče Miele jsou opravdu špičkové, takže očekávejte jen to nejlepší. Především dokonale umyté a vysušené nádobí včetně skla nebo plastů, a také dlouhou životnost myčky. Za zmínku stojí tzv. inteligentní 3D příborová zásuvka, která umožňuje úpravu šířky, hloubky a výšky pro co nejefektivnější uspořádání nádobí v myčce, i toho neskladného. Na konci mycího programu se automaticky otevřou dvířka myčky. Myčku lze připojit i na teplou vodu.
Ukázat ceny