Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší lednice volně stojící, kombinovaná

Nejlepší lednice volně stojící kombinované

Přinášíme vám tipy na nejlepší volně stojící lednice. Všechny jsou kombinované, tzn. že jsou tvořeny vzájemně oddělenými prostory pro chlazení a mrazení. Vybírali jsem chladničky, které jsou úsporné (ba dokonce nejúspornější), které jsou tiché (patří k těm nejtišším) a které jsou kvalitně provedené. Důležité je u lednice i vybavení, počet polic, přihrádek, držák na lahve, na vajíčka apod. Police by měly být skleněné, na drátěných všechny kelímky a lahvičky padají. Mrazák by měl být účinný, s dlouhou akumulační dobou pro případy, kdy nejde elektrický proud. Moderní a vychytané lednice pak mají navíc různé chytré funkce jako beznámrazový systém, nulovou zónu nebo třeba akustické signály, které upozorňují, že něco není v pořádku. S výběrem jsme si dali opravdu záležet, abychom vám mohli dobře poradit a abyste vy byli spokojeni, když se rozhodnete je koupit. Lednička má sloužit dobře a hlavně dlouho, ne aby vám pár dní po nákupu zamrznul úsměv na rtech.

Bosch KGN

lednice bosch kge 39dw40
Vybrané lednice Bosch s typovým označením KGN jsou tiché, jen 36dB. Šířka a hloubka jsou shodně 60x66cm, výška je 203cm, jen lednice KGN36 je vysoká 186cm. Mrazák se třemi šuplíky je oddělený a umístěný dole. Energetická třída je A+++. Police jsou skleněné, k tomu speciální police na lahve, přihrádky ve dveřích, držák na vejce – zkrátka vše potřebné. Doba skladování při poruše je 16 hodin. Lednice má funkci superchlazení i supermrazení, nenámrazový systém no frost a antibakteriální ochranu. Výrobce pamatoval i na nulovou zónu, v níž vydrží potraviny déle čerstvé. Elekronická regulace teploty je oddělená pro chladící a mrazící část. K bezpečnosti slouží akustický varovný signál při otevřených dveřích chladničky, a optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Madla mohou být klasická i zapuštěná, některé typy mají na dveřích informační displej. Závěs dveří je primárně vpravo, ale je volitelný.
Mám rád Bosch

Samsung RB37J5018SA

lednice Samsung RB31 FERNBWW
Lednice Samsung má rozměry 201×59,5×67,5cm, hmotnost 77kg, hlučnost je 37dB. Chladicí prostor má objem 267l, mrazák umístěný dole 98l. Energetická třída je A+++. Mrazicí kapacita je 13kg/24hod. Akumulační doba mrazáku je 18 hodin. Lednice má tenčí stěny, takže má více místa uvnitř ve srovnání s jinými, stejně rozměrnými výrobky. Mrazák a chladnička mají oddělené nezávislé chladicí systémy pro zajištění optimální teploty a úrovně vlhkosti. Také díky tomu nemůže docházet k mísení pachů. Technologie No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu ve všech místech lednice. Zóna Fresh Zone, to je zásuvka s ideálním prostředím pro uchování masa a ryb. Přihrádka v mrazáku se dá úplně otevřít pro snadnější naplnění objemnými balíky potravin. LED diody účinně osvětlují vnitřní prostor. Dveře se dají namontovat oboustranně. Lednice je vybavena displejem a bezpečnostním signálem.
Tak to by šlo

Siemens KG

lednice Siemens KG 49EAI43
Tyto tři lednice Siemens KG 39 se liší jen na pohled: jedna je bílá se zapuštěnými madly, další nerezová se zapuštěnými madly a třetí nerezová s klasickými madly. Jejich parametry jsou shodné. Rozměry jsou 201x60x65cm, hlučnost 38dB, klimatická třída S-NT, energetická třída A+++. Čistý objem chladicího prostoru je 250l, čistý objem mrazáku 89l. Mrazák je umístěn dole a má mrazicí kapacitu 14kg/24hod. Akumulační doba při výpadku elektriky je 35 hodin. Police jsou skleněné, k dispozici je speciální kovový držák na lahve, dále CrisperBox s regulací vlhkosti na zeleninu a CoolBox pro uskladnění čerstvého masa a ryb (teplota je tam vždy o 2-3°C nižší než nastavená teplota v chladničce). Mrazák má tři průhledné zásuvky včetně jedné extra velké. Lednice má systém dynamického chlazení: díky vnitřnímu ventilátoru probíhá chlazení všude rovnoměrně a rychle. Má také funkci superchlazení a supermrazení, funkci Holiday a systém LowFrost, který zmirňuje námrazu. Závěs dveří je volitelný, takže podle potřeby lze měnit stranu otevírání.
Ano, chci ji