Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší mikrovlnná trouba

Nejlepší mikrovlnná trouba

Někomu přijde mikrovlnná trouba jako zbytečnost, někdo se bez ní neobejde. Je pravda, že jestli máte dostatek peněz a místa, není od věci si ji pořídit. Klasika je ohřívání a rozmrazování jídel, to ostatně musí zvládnout každá trouba. Mikrovlnku ocení i pilné pekařky a cukrářky, třeba na rozpouštění čokolády nebo nahřátí potahové hmoty na dort, aby s ní šlo dobře pracovat. Pokročilé a kvalitní mikrovlnné trouby umí i dobře péct či grilovat, dokonce vařit, takže pokud dobře vyberete, může se z ní stát opravdu užitečný pomocník do kuchyně. Jestli potřebujete doporučit, jaká mikrovlnná trouba je kvalitní, jakou mikrovlnku koupit, rádi vám poradíme.

Siemens HF 24G541

mikrovlnná trouba Siemens HF 24G541
Volně stojící mikrovlnná trouba Siemens HF 24G541 má objem 25l. Průměr talíře je 31,5cm. Váží 4kg a dvířka se otevírají vlevo. Výkon je 900W a výkonových stupňů, které lze nastavit, je pět. Je vybavena hodinami a displejem, a kromě samozřejmých funkcí rozmrazování a ohřevu nabízí též grilování a gril kombinovatelný s mikrovlnným ohřevem. Má váhovou automatiku pro rozmrazovací a varné programy. Ovládání je elektronické a pohodlné díky tlačítkům a jednomu otočnému knoflíku. Délka kabelu je 130cm. Tahle trouba s klasickým vzhledem a nerezovým provedením je jednoduchá, bez zbytečných funkcí, které nevyužijete, zato funguje dobře a spolehlivě – a to je přesně to, co většina lidí od mikrovlnky očekává.
Ukaž víc

Panasonic NN-GD361MEPG

mikrovlnná trouba panasonic
Panasonic NN-GD361MEPG je volně stojící mikrovlnná trouba, která vypadá tak trochu netradičně, tak trochu retro možná, čímž je dost zajímavá. Ještě zajímavější je, že jde o vskutku kvalitní výrobek, proto byste měli zbystřit. Jsme zvyklí, že značka Panasonic má vysoké renomé, ale možná bychom to nečekali u kuchyňských spotřebičů – to bychom se ale spletli! Tato nerezová, volně stojící trouba s jednoduchým ovládáním disponuje funkcí grilu i rozmrazování, má výkon 1000 W a talíř je o průměru 28,5 cm. Všechno dobře vyčistíte a všechno bude šlapat jak hodinky.
Jdi tam

AEG-Electrolux EMS 17006 OX

mikrovlnná trouba aeg electrolux vestavná
Pokud sháníte vestavnou mikrovlnnou trobu, pak zkuste AEG-Electrolux EMS 17006 OX. Má moderní jedinečný design, který se bude v každé kuchyni vyjímat, přitom ale nenápadně. Má objem 17 l, průměr talíře 27,2 cm, výkon 800 W, funkce gril, vaření i rozmrazování (automatické podle váhy), a také displej s hodinami. Praktická je funkce úspory energie, kdy v neaktivním stavu na troubě vůbec nic nesvítí. Otočný talíř je vyjímatelný, ovládání snadné, fungování bez problémů a k vaší plné spokojenosti.
Ceny?