Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kojenecká lahev

Nejlepší kojenecká lahev

Potřebujete poradit, jakou lahev pro novorozence koupit? Nevíte, jaká kojenecká lahev je kvalitní? Správná lahvička pro děti musí být vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, bez nebezpečného a zakázaného bisfenolu A (BPA). Musí mít dobrý tvar dudlíku – nebo chcete-li savičky – aby se dítko mohlo pořádně přisát. Musí být lehká a ergonomicky tvarovaná, aby se dala pohodlně držet. A dnes už je samozřejmostí, že kvalitní lahvička pro mimino je opatřena antikolikovým systémem, aby se zabránilo nadýmání a bolení bříška. Doporučíme vám, které kojenecké lahve jsou nejlepší, abyste si vy i vaše děťátko lebedili.

Tommee Tippee

Kojenecká lahev Tommee Tippee
Kojenecké lahve Tommee Tippee jsou unikátní díky savičce, která tvarem a vlastnostmi připomíná mateřský prs. Zní to možná divně, ale výsledkem je fakt, že dítě tyto lahve milují, protože nepoznají rozdíl mezi kojením a krmením. Lahev je navíc antikoliková, opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který zabezpečí únik vzduchu – děťátko nepolyká vzduch, tekutinu saje plynule a vyhne se problémům s břišní kolikou a nadýmáním. Užitečný je i ukazatel teploty mléka. Lahvička je luxusní, funkční, lehká a dobře padne do ruky, takže ji dítě samo snadno udrží. Vybrat si můžete různé velikosti nebo rovnou sadu.
To beru

Avent Natural

Kojenecká lahev Avent Natural
Lahve pro novorozence značky Avent jsou velmi kvalitní a oblíbené. Lahvička Avent Natural se od ostatních liší unikátním, přirozeným tvarem dudlíku se speciálními vnitřními otvory ve tvaru okvětních lístků, ke kterému se dítě snadno přisaje. Díky tomu je sání mnohem jednodušší a umožňuje kombinování kojení a krmení z lahve. Samozřejmostí je antikolikový systém, aby vaše dítě nebolelo bříško. Ergonomický tvar lahve umožňuje snadné držení i malým dětských ručkám, a ani netřeba zdůrazňovat, že použité materiály jsou zdravotně nezávadné, bez bisfenolu A. Vybírat lze opět z různých variant.
To je ta pravá

MAM Anti-Colic

Kojenecká lahev MAM Anti-Colic
Dětská lahev MAM Anti-Colic je inovačně vyvinutým produktem. Spodní ventil funguje podle jedinečného principu, čímž zajišťuje klidný tok tekutiny. Děti při pití nepolykají žádný vzduch, jsou klidné a uvolněné, a následně odpadají případné problémy s odříhnutím nebo bolením bříška. Samozřejmostí je dokonalá bezpečnost a zdravotní nezávadnost u všech použitých materiálů. Lahvička se dá snadno celá rozšroubovat a důkladně vyčistit, sterilizovat ji lze jednoduše v mikrovlnce, je lehká a pěkně vypadá. Mnohé děti odmítají pít z jiných lahví než je MAM anti-colic – asi vědí, co je dobré. K dostání ve velikosti 160ml nebo 260ml.
Sem s ní