Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší zážitek

Nejlepší zážitek

Zážitky se stávají stále více oblíbeným artiklem a jejich nabídka se rozšiřuje. Zážitek můžete někomu darovat, ale samozřejmě i dopřát ho sami sobě a udělat si tak radost. Který zážitek bude nejlepší pro vás či vaše blízké vám rádi poradíme. Vynechali jsme akce typu jízda ve ferrari či bungee jumping, protože ty jsou už trochu obehrané, a také různé kurzy vaření, masáže či víkendové pobyty. Zaměřili jsme se na zážitky poněkud méně tradiční, zato více originální. Určitě každého mile překvapí a přinesou jedinečnou zkušenost.

Podzemní dobrodružství

Podzemní dobrodružství v jeskyni - zážitek
Celodenní průzkum jihomoravských krasových jeskyní se zkušeným speleologem nabízí nevšední extrémní zážitek. Prozkoumáte tajemný a fascinující podzemní komplex chodeb, komínů, hlubokých propastí a mohutných dómů. Podmínkou je dobrá fyzická kondice, neboť některé úseky je nutné překonávat za pomoci visutých žebříků a lanových traverzů, to vše v chladu, vlhku a temnu. Tento zážitek patří k těm skutečně výjimečným.
To zní zajímavě

Let větroněm

Let větroněm - zážitek
Let větroněm je zážitek, na který se nezapomíná. Celkem běžně už se lze setkat s vyhlídkovým letem motorovým letadlem, ale ve větroni vás neruší ohlušující řev motoru – stoupáte ve vzdušných proudech, kloužete oblohou, a kolem vás jen sviští vítr, jinak ticho. Let trvá 20 minut a je určen pro jednu osobu (+pilot). Tento výjimečný pohled na českou krajinu si můžete vychutnat ve středočeském a jihomoravském kraji nebo v Jeseníkách.
Letím na to

Pasení ovcí v Beskydech

Pasení ovcí v Beskydech - zážitek
A ještě něco pro romantické duše a uspěchané workoholiky. Zkuste si jeden den, jaké to je být bačou někde daleko od lidí, v panenské přírodě Beskyd, kde není signál pro mobilní telefon. Vyfasujete pastevecký klobouk, košili a hůl, svačinu a pár ovcí, a můžete začít chytat lelky. Dokonalé pročištění hlavy je zaručeno. A také je zaručeno nadšení a salvy smíchu, pokud zvolíte pasení ovcí jako dárek pro někoho z vašich blízkých. V podstatě nejde o nic jiného, než že strávíte den takřka nic neděláním, v krásném prostředí, obklopen uklidňujícími přežvýkavci. Ale právě to je vlastně hodně.
To je přesně ono