Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dřevěná hračka

Nejlepší dřevěná hračka

Dřevěné hračky jsou klasikou a tady najdete tipy na jedny z nejlepších. Dřevo je krásný přírodní materiál, příjemný na dotek a zdravotně nezávadný a tak nějak už patří k věci, že hračky vyrobené ze dřeva jsou často i kvalitní. A to je dobře, protože na rozdíl od všudypřítomných levných plastů si dřevo zaslouží jistou úctu. Pokud se vám snad zdá, že budou pro dnešní děti takové hračky nudné, nenechte se mýlit. Vždyť fakt, že se jimi bavili už naši dědečkové a babičky, jen dokazuje, že přesně odpovídají podstatě dětské duše, dosud nezkažené tlakem současného uspěchaného a přetechnizovaného světa.

Dřevěná stavebnice

woody stavebnice dřevěné kostky
Nejlepší pro rozvoj fantazie a vůbec na hraní jsou různé stavebnice. Nesmrtelné jsou dřevěné kostky a jiné jednoduché tvary, z nichž se dají postavit domky, věže ba i zámky. Dílky jsou většinou barevné, buď jednobarevné nebo se vzory či písmenky, ale koupit lze i dřevo v přírodním provedení. Stavebnice je dodávána v kyblíku pro rychlé uložení a počet dílků bývá obvykle 50, 75 nebo 100. Samozřejmě můžete přikupovat a přikupovat, co se vám do pokojíčku vejde. Skládání je snadné, bez spojovacích materiálů, a tak je to pro menší děti i nejzábavnější.
Skvělé, to chci

Den a noc, logická skládačka

Den a noc, logická skládačka
Toto je jediněčně zpracovaná logická hra vhodná i pro velmi malé děti. Obsahuje krásně barevné dřevěné dílky, z nichž mají děti za úkol sestavit různé věci, jako stromy, panáčky nebo domečky. K tomu slouží 48 zadání ve čtyřech úrovních obtížnosti, kde jsou stavby zobrazeny jako stínová silueta. Hra děti zabaví na dlouhou dobu a skvěle rozvíjí jejich prostorovou představivost a logické myšlení.
Perfektní, kupuji

Tahací myš s xylofonem

Tahací myš s xylofonem
Nesmějte se. Tohle je opravdu dobrý dárek pro vaše prcky. Jen si vzpomeňte na staré fotky a staré filmy – vždycky tam nějaké dítě tahá za sebou něco na provázku. Něco na tom prostě je a děti to baví. Zvlášť když je tahle tahací myška pěkně udělaná a namalovaná, a zvlášť když hraje na xylofon. Je naopak smutné, že v obchodech aby člověk dneska takovou hračku pohledal. Precizní výrobek ze dřeva vám vydrží vážně dlouho, ať bude váš potomek týrat myšku sebevíc.
Ano, to je ono