Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Hračky, které rozvíjejí fantazii

Nejlepší hračka

Ryba je tvor, který má rád ticho. Nečekejte proto, že vám doporučíme koupit dětem něco, čeho jsou dnes hračkářství plná, a sice něco, co zuřivě bliká, houká a poskakuje, a za dva týdny to leží bez zájmu v koutě, pravděpodobně rozbité. Námi vybrané hračky pro děti jsou tvořivé, smysluplné a kvalitní, přesto vaše ratolesti spolehlivě zabaví a vy se z nich nezblázníte. Zkrátka jsou to ty nejvhodnější hračky, které můžete dětem koupit. A pokud jste aspoň trochu správní rodiče, nejspíš si k nim přisednete na zem a budete si hrát všichni společně. A tak to má být.

Lego Duplo box

Lego Duplo Box s kostkami De luxe
Stavebnice Lego zná každý. Je to jedna z nejlepších stavebnic pro děti, baví kluky i holky, a tatínkové (i některé maminky) ji mají také ve velké oblibě. Existuje mnoho druhů konkrétních stavebnic Lega, které nabízejí dílky pro sestavení nejrůznějších věcí, jako je myčka aut, nemocnice nebo motorka. Nejlepší je ale přece jenom obyčejná směska kostek různých tvarů a speciálních prvků, ze kterých lze s pomocí přiložených návodů (ale i bez nich) sestavit plno různých projektů. Součástí sady je i deska na stavění a vše je uloženo v praktickém velkém plastovém boxu, do kterého se vejde ještě dost dalších dokoupených kostek. Jako výchozí sada je toto naprosto perfektní.
Koupit a stavět

Dřevěná vláčkodráha

Dřevěná vláčkodráha
Krásná dřevěná vláčkodráha je kvalitně zpracovaná, takže vše pěkně pasuje. Stavebnice obsahuje 90 dílů, kromě kolejí a mašinek též most, nádraží, postavičky nebo stromky. Další věci se dají dokoupit. Je to vše velmi jednoduché, ale tak to má u takového výrobku být. Je to hračka aktivní, pro rozvíjení představivosti, která nějaký čas vydrží. Nejen kluci, ale i holčičky tuto zábavu ocení a mohou kombinovat a vymýšlet a stavět stále nové varianty dráhy – fantazii se meze nekladou. Většina dřevěných hraček z kolekce Woody je vyráběna v České republice a velký důraz je u nich kladen na kvalitu a bezpečnost, která je testována na nejvyšší mezinárodní standard.
Koupit a jezdit

Gerlichovo loutkové divadlo

Gerlichovo loutkové divadlo
Toto kouzelné loutkové divadlo pochází z chráněné dílny Gerlich Odry. Obsahuje 4 scény, 8 loutek, proscenium a oponu. Vše je zabaleno v dřevěné krabici. Další loutky i scény lze libovolně dokupovat. Jsou použity samé kvalitní tradiční materiály a pečlivé je i provedení. Loutky mají vodivé šňůrky, aby mohly pohybovat rukama. Jde o český výrobek, který výborně podpoří dětskou fantazii a kreativitu. Až vám váš potomek připraví hrané představení, určitě se všichni dobře pobavíte. A jestli budou děti k divadélku ohleduplné, může tento krásný dárek počkat na půdě na další generaci.
Koupit a hrát