Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší hračka pro nejmenší děti

Nejlepší hračka pro nejmenší děti

Hračka není úplně přesné slovo, prostě vám chceme doporučit to, co je nejlepší koupit pro nemluvně a malé dítě, co je nejvhodnější, aby se zabavilo, spokojeně usínalo nebo začalo rozvíjet své motorické a jiné schopnosti. Vzhledem k nízkému věku dětí, jimž jsou tyto věci určeny, zde můžete načerpat i inspiraci, hledáte-li dárek pro nastávající maminku (kromě naší speciální rubriky Nejlepší dárek pro nastávající maminku).

Usínáček Chicco

usínáček Chicco
Usínáček Chicco je skvělý kamarád pro malé děti na hraní, mazlení, a především na klidné usínání. Je hezký, z kvalitního jemného materiálu a příjemný na dotyk. Když se stlačí barevné bříško, začne hrát uklidňující melodie a rozsvítí se tlumené různobarevné světlo. Miminko na to se zaujetím kouká, ani nedutá, melodie ho pomalu konejší, a za chvíli už spokojeně spinká. Pokud nemá zrovna prdíky nebo zoubky. Světla i hudba jsou decentní, takže dítě nevyruší, kdyby je zaktivovalo mimovolně během spánku – to jen někteří dospělí si myslí, že by to mohlo víc svítit a hrát ještě hlasitěji. K dostání je medvídek, ovečka nebo králíček.
Víc

Skládací barevná pyramida

Skládací barevná pyramida
Barevná skládací pyramida je vyrobena z kvalitního dřeva a pochází od českého výrobce dřevěných hraček. Je tvořena různě velkými kroužky, které dítě navléká podle velikosti na kolík, takže rozvíjí jak motorické schopnosti, tak schopnost rozpoznávat barvy, a též logické myšlení. Hračka je vhodná i pro velmi malé děti – pokud by snad ještě nebyly schopné skládat samy věž, mohou se zabavit samotnými kroužky. Ty jsou velké, takže nehrozí jejich spolknutí, zato se dají pohodlně a pevně uchopit, a díky přírodnímu materiálu jsou příjemné na dotyk. Nemusíte se také obávat, až je váš potomek začne ožužlávat, neboť hračka má atest zdravotní nezávadnosti.
Jít dál

Deka s aktivitami a hrazdou Taf toys

Deka s aktivitami a hrazdou Taf toys
Tato hrací deka s hrazdou je krásná a měkká, je vyrobena z kvalitní bavlny, a plná pěkných veselých obrázků a překvapení. Hrazda je složena ze dvou oblouků a jsou na ní zavěšeny aktivní a zvukové hračky, jež lze odpojit a používat samostatně. Další aktivní prvky jsou ukryty na dece. Deku můžete snadno složit a díky úchytům i přenášet. A proč je lepší než jiné hrací deky? Jednak je dostatečně silná, aby bylo děťátku na zemi příjemně a nenastydlo, a hlavně je dostatečně rozměrná (100 x 150 cm), takže z ní hned tak nevyroste a vy se k malému vejdete pohodlně také.
Ceny