Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro děti

Nejlepší dárek pro děti

Nevíte, jaký dárek koupit dětem? Asi víte, co vaše děti chtějí, ale třeba potřebujete sehnat dárek pro potomka vašich kamarádů. Poradíme vám, co jim udělá radost a zároveň to nebude jedna z těch hloupostí, které za chvíli skončí bez povšimnutí v koutě. Nečekejte nic objevného, protože děti (až na výjimky) zůstávají pořád stejné. Takže se jim i líbí pořád stejné věci. Ty bláznivé výmysly výrobců hraček, jejichž účelem je pouze vytahat z dospělých peníze, nemívají u dětí dlouhého trvání. Brzo je omrzí a skončí ve sklepě. A jaký má vůbec smysl, aby plyšáci hýkali a kroutily hlavami, proč by měly panenky čůrat a krkat, proč by měla auta zuřivě blikat a tútat, proč by mělo být všechno na baterky. Když budete děti zásobovat podobnými věcmi, budou z nich uřvaní, rozjívení a rozmazlení … dárečkové, protože je pochopitelné, že vše, co je obklopuje, formuje i jejich povahu. Náš výběr dárků pro děti je tradiční, zato zaručený. A protože se nám sem toho moc nevešlo, máme tu další tipy: v rubrice Děti najdete mnoho dalších hraček pro nejmenší i odrostlejší malé lidičky, a také zajímavé knihy. A pokud jde už o větší „děti“, můžeme pomoci s dárkem pro teenagera nebo pro malou slečnu.

Plyšový medvěd

plyšový medvídek harry
Klasika nejklasičtější, ale také nejzaručenější. Plyšový medvěd osloví každé dítko, nejen malé, ale i větší slečna se k němu ráda přitulí. A co si budeme povídat, i leckterý dospělý se v posteli rád přitulí k měkkému medvědovi. Jenže o to jde – plyšový medvěd musí heboučký, měkoučký, musí být příjemný na omak, nesmí divně zapáchat. A to není tak samozřejmé. Ovšem s těmito plyšovými medvídky nemusíte mít strach, jsou fakt k umačkání, nejspíš se o něj doma všichni poperete. Navíc jsou i pěkní a roztomilí na pohled. Stačí si jen vybrat tu správnou velikost.
Koupit a mazlit se

Nová dětská encyklopedie

dětská encyklopedie
Děti by měly být zvídavé, protože jen tak se něco dozví o světě kolem sebe. Pokud nejsou, bylo by dobré v nich zvídavost podnítit. To se nejsnáze podaří dobrou dětskou encyklopedií, která obsahuje plno krásných obrázků a mnoho zajímavých informací, jež děti jednoduchou, ale poutavou formou poučí o všem, co je obklopuje. Tato Nová dětská encyklopedie je opravdu velká. Je také barevná, přehledná a obsahuje plno poznatků, o nichž možná ani sami rodiče nevědí. Tematicky je rozdělena do okruhů Země, vesmír, životní prostředí, živočichové a rostliny, země světa, kultura, historie, věda a technika a lidské tělo.
Koupit a číst si

Dětské hodinky Secco

Dětské hodinky Secco
Půvabné dětské hodinky jsou roztomilým dárkem. Mají plastový řemínek, který je lehký, pevný a antialergenní. Ciferník je chráněn minerálním sklem s příměsí křemene, které je povrchově tvrzené a odolnější proti poškrábání. Zobrazení času je analogové s ručičkou hodinovou, minutovou a vteřinovou, vodotěsnost 30M. Velkým plusem je výběr z několika barevných variant pásků, které jsou navíc zdobeny různými motivy, takže hodinky jsou nejen kvalitní, ale také veselé a dětem udělají určitě radost.
Koupit a těšit se z nich