Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší fotbalový míč

Nejlepší fotbalový míč

V naší zemi je fotbalové hřiště skoro v každé vesnici. Ryba na to sice valí oči poněkud nevěřícně, ale bere to jako daný fakt a doporučí proto, který fotbalový míč je nejlepší a stojí za to jej koupit. Až zase bude hrát v sobotu Horní Lhota proti Dolní Lhotě, tak ať má kopaná vysokou úroveň alespoň díky míči.

Adidas Tango Pasadena

míč Adidas Tango Pasadena
Adidas Tango Pasadena je velmi kvalitní zápasový míč. Taková fotbalová klasika. Je odolný vůči opotřebení, získal ocenění nejvyšší kvality FIFA. Vodoodpudivý, uzavřené švy, velmi dobrá stabilita tvaru. S ním na vlastní nohu poznáte, že kvalita míče přímo souvisí i s kvalitou hry.
Ten chci

Adidas EURO16 OMB

fotbalový míč adidas euro16
Adidas EURO16 je oficiální míč UEFA a splňuje certifikované parametry FIFA pro špičkové zápasy. Tepelně lepené bezešvé provedení zaručuje lepší předvídatelnost směru letu, lepší kontrolu nad míčem a nižší absorpci vody. Svrchní i spodní vrstva a duše jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, povrch imituje kůži. Barvy jsou výrazné a barevné varianty jsou dvě. Toto je míč té nejvyšší úrovně.
Ten chci taky

Nike Strike

fotbalový míč Nike Strike
Pokud byste si snad z nějakého důvodu nechtěli pořídit to nejlepší, nebo vám soused chodící v teplákové soupravě se třemi pruhy znechutil značku Adidas, můžete zkusit konkurenční značku Nike. Kopací míč Nike Strike zaujme především svým kontrastním výrazným zbarvením. Vybírat můžete z několika provedení, u všech však máte jistotu, že míč bude dobře viditelný i za méně příznivých podmínek, např. na sněhu. Míč je poměrně lehký a je vhodný na volný čas i fotbalové tréninky.
Ten taky chci