Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro malou slečnu

nejlepší dárek pro malou slečnu

Hledáte dárek pro holčičku a nevíte, co koupit? Obvykle to nebývá problém, takové malé princezny totiž většinou samy moc dobře vědí, co chtějí, a umí si o to říct. Přesto existují určité zákonitosti, kterými se výběr dárku pro malou slečnu řídí. Tou nejdůležitější často bývá… musí to být RŮŽOVÉ! Navíc skoro každá dívka je vlastně už malá žena, takže co se líbí mamince, to chce i dcerka. Jako maminka se chce pěkně strojit, chce se namalovat, učesat, udělat si nehty, nezbytný je nějaký ten prstýnek nebo třeba kabelka. Tyhle věci mají ženské tak nějak v genech, proto skoro každou holčičku potěšíte dárkem, který do některé z těchto kategorií zapadne. A pak jsou tu samozřejmě panenky, ty jsou věčné, ale to asi napadne každého. My jsme zvolili originálnější dárky. Tedy snad. Pak jsou ale samozřejmě i holky, co si raději hrají s kluky a na parádu moc nejsou. Ty asi následující tipy moc nepotěší. I když nikdy nevíte. Naštěstí tu máme i další tipy na dárky, kterými se možná strefíme. Třeba kopací míč?…

Dolly sukně

dolly sukně petti
Sukně Dolly jsou sukně jako pro panenky. Jsou úchvatné na pohled a něžné na dotyk. Tyto luxusní, bohatě načechrané sukně jsou ušity ze 100% šifónu. Pásek a mašle jsou ze saténu. V pase je gumička a knoflík, díky nimž lze šířku pasu regulovat, proto sukně může s děvčátkem růst – jen se bude zkracovat délka. Sukně se navíc prodává ve velikostech od tří let, až po výšku nad 170cm. To znamená, že maminka se může s dcerkou oblečením sladit. Díky současné módě je tato sukně i příjemně univerzální: můžete v ní vyslat holčičku třeba na svatbu a ona bude zářit jako malá princezna. Obujte jí k sukni tenisky a klidně tak může jít do školy – a vemte jed na to, že do té školy nadšením přímo poletí. Sukýnka se dodává s malou taštičkou na uložení. A nejlepší je ten výběr barev – opravdu je těžké si vybrat jen jednu. Tohle je vážně naprosto dokonalý dárek pro malé slečny.
Kde koupím?

Plyšová čivava

chichi love simba
No ano, většina z nás dospělých nad tímto Chi Chi Love pejskem, nebo jak se vlastně jmenuje, jen nevěřícně zavrtí hlavou. Ale holčičky ho zbožňují a možná už ho po vás samy vyžadovaly. Tak jim tu radost udělejte. Ostatně když tuto kýčovitost rozložíte na prvočinitele, zůstane vám docela roztomilý plyšák příjemný na omak, a hezká dětská kabelka, která se dá normálně nosit i bez pejska. Takže takové dva v jednom. A holčičky budou skákat radostí výš než čivava. Živá čivava. Na výběr je několik různých provedení a velikostí.
Beru čivavu

Kreativní sady pro parádnice

prstýnky k dozdobení
Pod značkou Style me up! najdete různé sady určené k tomu, aby si malé slečny samy z jednotlivých komponent vytvořily své vlastní: oční stíny, lesk na rty, parfém, nehtový design, prstýnky, náramky, ozdoby do vlasů, náušnice nebo třeba „tetování“. Samozřejmě musíte počítat s tím, že krabice vypadá větší a lákavější, než odpovídá obsahu, což je klasický prodejní trik používaný kdekým. Stejně tak kvalita těch cetek není prvotřídní – ale vážně to u takového výrobku čekáte? Holky a holčičky takové věci stejně ještě nerozlišují, hlavní je, aby se jim to líbilo. A líbit se jim tyto sady určitě budou. Parádnice je skrytá v každé ženské duši, i té malé, a tady si navíc všechno udělají samy, podle vlastních představ. Bude je to bavit a budou nadšené. Uhlídáte.
Tak co je na výběr?