Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejhorší dárek

Nejhorší dárek

Proč doporučujeme, jaký nejhorší dárek koupit? Inu, někdy to může přijít vhod. Musíte obdarovat někoho, koho zrovna nemilujete. Není tedy divu, že mu nechcete udělat radost. Když mu dáte nějakou příšernost, tak z toho opravdu potěšení mít nebude, ale vy budete z obliga, protože to vtipně zamaskujete jako recesi. Je to přece legrace, takže všichni se notně nasmějí a vy jste mimo podezření. Pod nejhorším dárkem si každý, většinou veden vlastní nemilou zkušeností, představí něco jiného. Za určitých okolností se jím může stát cokoli. Samy o sobě snad ani špatné dárky neexistují, vždy jde jen o nevhodný kontext a míru citlivosti. Přesto se nám podařilo najít několik vážně otřesných záležitostí.
Pokud si to náhodou rozmyslíte, zkuste ucelený souhrnný přehled toho nejzajímavějšího v našich tipech na nejlepší dárek, tam najdete rozumnější věcičky.

Václav Klaus – Deset

václav klaus kniha
Velmi, ale skutečně velmi originální dárek, mmm. Institut Václava Klause si klade za cíl rozvíjet politický a ideový odkaz tohoto velkého muže. Opravdu, ale opravdu záslužná činnost. Prvním počinem institutu směrem k veřejnosti je vydání souboru deseti Klausových projevů ke státnímu svátku 28. října. Nemeškejte, ať to lidé neskoupí podobně neuvěřitelným způsobem jako knihu Jiřího Paroubka. Ale kdyby, tak pořád zbude ještě dost jiných titulů na výběr, bývalý prezident totiž byl a je plodný grafoman. Čím míň znamenáte, tím víc pište.
Kdo to probůh prodává?

Den s fekálním vozem

Den s fekálním vozem
Zážitky se stávají poslední dobou oblíbeným typem dárků. Proto se také rozrůstá jejich nabídka a dnes už si lze vybrat takřka cokoli. Jednou z možností je i den s fekálním vozem. Pokud máte osobní zkušenost s vývozem žumpy, jistě uznáte, že není o co stát. Podle slov agentury jde o báječný dárek pro všechny, kteří nezkazí žádnou legraci. Tohle ale legrace není. A následný slibovaný oběd po dobře vykonané práci asi moc chutnat nebude.
Fuj, sem s tím

Obraz prezidenta Miloše Zemana

obraz miloš zeman pig
Jelikož chceme zachovat dekórum a vyjadřovat se jen slušně, bude nejlepší zdržet se jakéhokoli komentáře. Snad jen, že Zemanův idealisticky nereálný portrét nechce mít na zdi nikdo. Nikdo. (Skladem bude tudíž asi dlouho.)
Na WC přijde vhod