Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kolečkové brusle pánské

Nejlepší kolečkové brusle pánské

Inline brusle jsou skvělá věc pro posilování kondice. Aby to byla opravdu zábava, musíte vybrat brusle spolehlivé a pohodlné, jinak se budete spíš trápit a rozčilovat a zničíte si nohy. Každý chlap má jinou nohu, některý úzkou, jiný širokou a svalnatou. To, že vás brusle tlačí, ještě nutně neznamená, že jsou špatné, možná jen nejsou určeny pro tvar vaší nohy. Proto zkoušejte nebo aspoň čtěte zkušenosti jiných. My už jsme to udělali, proto jestli potřebujete poradit, jaké pánské brusle koupit, vybrali jsme několik z těch úplně nejlepších. S nimi můžete začít hrdě a s šarmem sobě vlastním brázdit všechny stezky v okolí. Dbejte ale i na svou bezpečnost, takže sháníte-li bezpečnostní helmu, podívejte se na naše tipy na nejlepší cyklistické přilby.
Chcete-li vybavit bruslemi i svoji partnerku, popř. ratolesti, podívejte se na naše tipy na nejlepší inline brusle dámské a dětské.

Botas Vertigo

inline brusle Botas Vertigo 800
Inline brusle Botas Vertigo mají jednodílný odlehčený podvozek ze speciální hliníkové slitiny. PU kolečka jsou průměru 80mm a tvrdosti 82A, takže jsou vhodná na pohodovou fitness jízdu. Brusle jsou osazeny vysoce kvalitními ložisky ABEC9. Pevné upnutí nohy zajišťuje šněrování, nártový pásek na suchý zip a ozubený pásek s rychloupínací přezkou. Promyšlená cirkulace vzduchu odvádí teplo z boty. Jakkoli jsou brusle dobré, hlavní důvod pro pořízení bude bude stejně asi ten, že jde o český výrobek a české firmy se sluší podpořit. A také jde o čistou stylovku, protože brusle připomínají klasické plátěné kecky. Barevné provedení je buď černá s bílou, nebo červená s bílou – to kdybyste se chtěli sladit s partnerkou.
Chci si zajezdit

Rollerblade Macroblade

pánské brusle rollerblade spark
Rollerblade Macroblade jsou velmi pohodlné brusle s hliníkovým rámem, které dokonale přilnou a stanou se přirozenou součástí vaší nohy. Širší bota a pevný vyšší kotník poskytují dostatečnou oporu i během náročného delšího výkonu, a hlavně nikde netlačí ani mužské s mohutnějšíma nohama. Měkké bezešvé polstrování zajistí pevné usazení nohy, přičemž vnitřní botička je vyjímatelná a pratelná. Výplň s pamětí se přizpůsobí tvaru nohy. Brusle se dotahují pomocí klipsny, suchého zipu nad nártem a klasických tkaniček. Brusle jsou stabilní a snadno ovladatelné, z prodyšného materiálu, s kvalitními ložisky. Kolečka lze zvolit od velikosti 80mm pro začátečníky až po 100mm pro zkušené bruslaře na rychlou jízdu.
Podívám se blíž

K2 F.I.T. Boa

pánské inline brusle k2 f.i.t. 84 boa
Brusle K2 F.I.T. Boa mají kolečka o průměru 84mm a tvrdosti 80A, a hliníkový rám. Vaše noha bude hýčkána díky měkké patentované botě K2 Softboot, která si zapamatuje tvar chodidla. Kvalitní ložiska ILQ7 jsou díky preciznímu zapouzdření chráněna dobře proti zanesení prachem, kladou minimální odpor a jejich odolná klec zaručuje dlouhou životnost a maximální funkčnost. Fixace brusle se provádí rychle a pohodlně díky unikátnímu systému utahování boty pomocí otočného kolečka BOA (systém vyvinula společnost Boa před 10 lety a s úspěchem se používá v různých sportovních odvětvích).
Ukázat