Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší depilace

Nejlepší depilace

S blížícím se létem (v zimě se dá totiž leccos schovat) nastává – zvláště pro ženy – neúnavné kolečko odstraňování nežádoucích chloupků, protože hladké nohy a podpaží je dnes naprostou samozřejmostí, a objevit se na veřejnosti se strništěm je společenské fau pax. Nejjednodušší je skočit do sprchy s holítkem za pár kaček, ale to pak musíte skákat do sprchy každý druhý den. Nebudeme vám radit, jaké holítko je nejlepší, protože je to v podstatě jedno, stejně tak u holicích krémů. Poradíme vám však nejlepší účinné depilační prostředky pro efekt příjemně hladké pokožky, která tak chvíli vydrží.
Jste-li šikovní, vyzkoušejte určitě cukrovou depilační pastu. Výsledek může být skvělý, protože dlouhodobý, bez podráždění pokožky a bez problémů se zarůstajícími chloupky. Ale opravdu musíte být poměrně zruční a každopádně to potřebuje nácvik. Pro ty méně manuálně nadané máme následující tipy.

Veet depilační krém Aloe Vera

Veet depilační krém Aloe Vera pro citlivou pokožku 400 ml
Kvalitní depilační krém by měl zlikvidovat pokud možno všechny chloupky, ale tak dokonalé to asi nebude nikdy, takže postačí, když zbude jen sem tam nějaký. Také by měl účinkovat nejen na dlouhé, ale i na krátké chloupky, a na jemné stejně jako na silnější. Krém by také neměl dráždit pokožku, neměl by pálit a způsobovat svědící zarudlé skvrny – ano, je to sice chemie, ale i ta by měla být šetrná. A co si budeme povídat, krém by neměl smrdět, protože to zkrátka při aplikaci není příjemné. Takže máme vítěze, a je to depilační krém Veet s Aloe Vera pro citlivou pokožku, v dostatečně velkém balení a s pumpičkou. Splňuje vše výše uvedené, doba působení je oproti konkurentům krátká a navíc při pravidelném používání lze pozorovat, že chloupků roste méně
Kde koupím?

Rio Beauty Set tradiční voskové depilace

rio beauty depilační sada
Kdo si netroufá na cukrovou depilaci, může vyzkoušet tradičnější depilaci teplým voskem. Nohy vydrží hladké také dost dlouho a aplikace je přece jen trochu snazší. S touto sadou Rio Beauty, která je vyráběna v Anglii, si uděláte ze svého domova takové malé kosmetické studio, tak luxusně vypadá. Set obsahuje ohřívač s vyjímatelnou vaničkou (lze použít i na nahřátí cukrové pasty), špachtli, depilační proužky, odstraňovač vosku, samostržný vosk, luxusní měkký vosk, a samozřejmě návod k použití. Tato depilační domácí sada je tak hezká a kvalitní, že navzdory poněkud intimnějšímu rázu bude i vhodným dárkem pro kteroukoli ženu, jež o sebe ráda pečuje.
Kolik za to?

Ryor depilační fólie na obličej

Ryor depilační fólie na obličej
Ještě jednodušší než depilační vosk nebo cukrová pasta je použití depilační fólie. Nic nemusíte ohřívat, nanášet, aplikovat, vše už je připraveno pro přímé použití. Jen přiložíte a škubnete. Ryor je osvědčená česká kosmetika, její výrobky jsou kvalitní a přitom nejsou drahé. Tyto depilační fólie jsou určeny pro odstranění nežádoucího ochlupení v obličeji a na citlivých místech (podpaží, bikiny). Pro depilaci nohou, popř. rukou je možné zakoupit od téže značky fólie v širších pruzích. Fólie perfektně přilnou, takže hladké pokožky dosáhnete snadno a rychle.
Mám zájem