Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší módní vychytávka

nejlepší módní vychytávka

Co je to módní vychytávka? Pro každého asi něco jiného. Někoho tak naše tipy možná zklamou, jiného naopak nadchnou. Nečekejte žádný módní výstřelek, po kterém za půl roku neštěkne ani kočka. Jde o kousky, které budou mít navždy nepostradatelné místo ve vašem šatníku, resp. botníku. Udělají vám radost a nikdy vás nenapadne je vyhodit jen proto, že by vás omrzely. Tyhle věci totiž neomrzí. Jsou módní, přesto z módy nikdy nevyjdou. Jsou univerzální, přesto originální. Jsou praktické, přesto líbivé. Až si naše tipy přečtete, mělo by vás správně napadnout: jak to, že to ještě nemám? Navíc mají tu skvělou vlastnost, že se dají koupit i tzv. naslepo, třeba jako dárek, protože díky jejich charakteru se snadno trefíte do velikosti. Jste naladěni? Tak čtěte, co si máte koupit, abyste byli in, ať už to znamená cokoli.

Kabát pea coat

kabát pea coat
Kabát pea coat je tradičním oděvem námořníků. Proslavil se zejména poté, co se stal součástí uniformy amerického námořnictva. Je kultovní, legendární, ikonický, tohle všechno on je. Určitě ho znáte z filmů – krátký kabát s dvěma řadami knoflíků s kotvou, velkým límcem a postranními kapsami, aby bylo kam vrazit prochladlé ruce. Robert Redford se v něm choulí v Třech dnech Kondora a je tak sexy. Střih je skoro až primitivní, takže klasický; funguje a nezestárne. Tenhle kabát si může dovolit úplně každý a hodí se do každé situace: postarší strejda si ho vezme na ryby, mladý urostlý muž zase k džínám a módním koženým botkám do velkoměsta, a vždycky to bude OK. Napůl kabát, napůl bunda; napůl elegantní, napůl sportovní. Chlapům tenhle typ kabátu prostě sluší. Navíc díky složení, které tvoří ze 70% vlna, vás v zimě opravdu zahřeje. Na výběr je několik barev, výrobci jsou různí, cena je na kabát velmi přijatelná.
Chci být nadčasový

Černá kožená kabelka

černá kožená kabelka Karl Lagerfeld
Kvalitní kožená kabelka by neměla chybět ve skříni žádné ženy. A černá barva je prostě základ – kdybyste měla mít jen jednu pořádnou kabelku, pak by měla být právě černá. Materiál kůže je bez diskuse, protože je prostě nejluxusnější a také nejdéle vydrží. Kabelka by měla mít jednoduchý nadčasový tvar, aby se hodila k elegantnímu kostýmku i k džínám s tričkem. Kvalitní kousky rozhodně nejsou levné, ale zase vám vydrží do konce života. Jestli chcete být opravdu in, pořiďte si větší kabelku do ruky – velké shoppery přes rameno jsou sice praktické na velké nákupy, ale pro dámu se přece jen nehodí. Výběr je velký, ale my doporučujeme vaší pozornosti koženou kabelku Karl Lagerfeld. Je velmi kvalitně zpracovaná, a když ji budete mít v ruce, zažijete pravý luxus a eleganci. Kabelku oživuje vnitřní prostor ve starorůžové barvě i půvabná visačka s kočičkou. Můžete si vybrat i provedení v červené či decentní růžové barvě, všechny jsou krásné a určitě si je zamilujete. Vzhledem k ceně je toto spíš tip pro muže, co koupit ženě jako dárek.
Chci být šik

Ponožky Happy Socks

ponožky happy socks
Ponožky byly donedávna trestuhodně zanedbávané. Přitom stačí jeden pár interesantních fusek a budete za hvězdy. Zvlášť dobrou volbou jsou designové ponožky Happy Socks, které k nám přišly ze Švédska. Jsou barevné a nabízejí přehršli různých efektních vzorů. Možná se může zdát, že se takové ponožky nehodí ukazovat – velký omyl! Naopak se ukazovat musí, proto si můžete ohrnout nohavice, aby všichni viděli. A pokud se nechystáte zrovna ke královně, klidně je pánové oblečte i do obleku. Vygooglete si pár obrázků a sami uznáte, že barevné ponožky jsou šik. Nejsou však vhodné pro morouse a nudné patrony. Šťastné ponožky jsou určeny těm, co jsou mladí duchem, co mají odvahu a kterým nevadí dát za ponožky dvě stovky. Dají se koupit ve dvou velikostech, z nichž ta menší je určena především ženám. A můžete si k nim vybrat i spodní prádlo ve stejném designu.
Chci být funky