Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kolečkové brusle dámské

Nejlepší kolečkové brusle dámské

In-line brusle jsou skvělá věc pro posilování kondice. Aby to byla opravdu zábava, musíte vybrat brusle spolehlivé a pohodlné, jinak se budete spíš trápit a rozčilovat a zničíte si nohy. Jestli potřebujete poradit, jaké dámské brusle koupit, vybrali jsme několik z těch úplně nejlepších. S nimi můžete začít hrdě a s grácií brázdit všechny stezky v okolí. Nezapomeňte ale na svou bezpečnost, takže sháníte-li bezpečnostní helmu, podívejte se i na naše tipy na Nejlepší cyklistické přilby.
Chcete-li vybavit bruslemi i svého partnera, popř. ratolesti, podívejte se na naše tipy na nejlepší inline brusle pánské a dětské.

K2 Alexis BOA

K2 Alexis Boa brusle
Brusle K2 Alexis BOA si vás naprosto získají. Zapínají se pomocí promyšleného systému s lanky, tzv. BOA. Upnutí s ním je extra rychlé, spolehlivé a rovnoměrné podél celé boty, a bota se dá dotáhnout i během jízdy. Pak už to stačí jen doladit pevnou klipsnou na kotníku a suchým zipem nad nártem. Na dotahovací systém BOA je poskytována celoživotní záruka. Kolečka v základu mají tvrdost 80A a velikost 80mm, což je ideální velikost pro začátečnice i pokročilé. Rám brusle je však uzpůsoben i na osazení 90mm kolečky, takže pak pofrčíte jak vítr. Technologie boty Softboot zaručuje nadstandardní pohodlí s ohledem na specifika dámské nohy, takže brusle nikde netlačí.
Ukázat

Tempish Zoner

brusle Tempish Zoner Women
Tempish Zoner Women jsou brusle určené pro zkušené a pokročilé bruslařky, a pro střední a vysokou zátěž. Brusle jsou osazeny kolečky RADICAL, která se vyznačují vysokou přilnavostí, tlumením nerovnosti povrchu a nízkým opotřebením. Kolečka se otáčejí na kvalitních ložiscích TWINCAM ILQ7 s minimálním valivým odporem a zajišťují rychlejší a pohodlnější jízdu. Velikost koleček je 90mm, tvrdost 85A. Skelet je extrémně lehký, hliníkový podvozek odlehčený a monokonstrukční. Vnitřek boty je vyztužený kvůli dobré opoře, je anatomicky vytvarovaný a byl zde použit materiál s pamětí.
Víc

Rollerblade Igniter 100

brusle Rollerblade Igniter 100 Women
Speciální brusle pro zdatné bruslaře. Nejsou vhodné na takové to relaxační popojíždění v parku, během něhož proberete s kamarádkou nejnovější drby. Jsou určeny na rychlou sportovní jízdu a na překonávání delších vzdáleností, prostě na výkon. Tvrdost koleček je 84A. Tři kolečka mají velikost 100mm a jedno 90mm, a zajistí vskutku ďábelskou rychlost. Bota Igniter se speciální výstelkou je pohodlná a dokonale obepne nohu v brusli. Kopíruje tvar nohy, zajišťuje lepší stabilitu a tím i ovladatelnost bruslí. Jednovrstvý povrch dobře ventiluje. Hliníkový rám je pevný, odolný a díky tvrzení má zvýšenou nosnost a tuhost. Ložiska jsou SG9. Brzda je na pravé brusli s možností demontáže. Systém šněrování speedlace utáhne tkaničky pouhým zatažením a uzavřením zámku. Brusle mají hezkou, světle šedou barvu s modrými prvky.
Ukázat víc