Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kolečkové brusle dětské

Nejlepší kolečkové brusle dětské

In-line brusle jsou skvělý a zábavný způsob, jak u dětí vybít přebytečnou energii a donutit je k pohybu. Pokud chcete, aby bruslení děti opravdu bavilo, musíte vybrat spolehlivý výrobek – špatně ovladatelné a nepohodlné brusle jsou k ničemu, navíc mohou poškodit dětské chodidlo, které se ještě stále vyvíjí. Vybrali jsme kvalitní dětské in-line brusle, které patří zaručeně k těm nejlepším na trhu a které tak můžete svým dětem bez obav zakoupit. A nezapomeňte ani na bezpečnost dětí (viz naše tipy na Nejlepší cyklistické přilby pro děti.)
Sháníte-li zároveň brusle pro dospělé, podívejte se na naše tipy na nejlepší inline brusle dámské nebo pánské.

Spokey Kindly

dětské kolečkové brusle Spokey Kindly
Spokey Kindly jsou jednoduché a poměrně levné brusle, vhodné zejména pro nejmenší a začínající bruslaře. Jejich výhodou je možnost přehodit kolečka, takže kromě klasického inlinového uspořádání lze trojici koleček uspořádat do trojúhelníku – jedno kolečko vpředu a dvě vzadu. Dítě má tak pro první pokusy větší stabilitu a rychleji se na bruslích otrká. Brusle jsou vybaveny bezpečnostní brzdou na pravé brusli, kterou můžete v případě potřeby jednoduše demontovat. Dostupné velikosti jsou 27-30 a 30-33, přičemž konkrétní nastavení se děje bez nutnosti použít klíč. Maximální zatížení bruslí je 60kg. Barva nejčastěji černo-šedá, modrá nebo růžovo-fialová.
Ty mě zaujaly

Tempish F21

brusle Tempish F21
Tempish F21 jsou dětské nastavitelné inline brusle pro začínající i pokročilé bruslaře a v testu se umístily na druhém místě. Celkové zpracování je výborné, plast je tvrdý a odolný, ložiska kvalitní. Vestavěná botička je komfortní, s dokonalým způsobem odvětrávání. Systém nastavení velikosti je jednoduchý a umožňuje roztažení skeletu až o 4 velikosti. Zapínání je řešeno velmi rychlým a pevným systémem jedné přezky. Tvrdost koleček je 82A a ložiska jsou ABEC 5. Brusle jsou pohodlné a také moderní a hezké, což děti ocení.
Ty se mi líbí

Tempish I-Max junior

Tempish I-Max junior brusle
Tempish I-Max junior byly v Mega Inline testu oceněny také a umístily se v pořadí dětských bruslí na třetím místě. Takže to máme komplet, to nejlepší pro vaše děti. Podvozek je vyroben ze speciálně zpevněné a odlehčené slitiny hliníku, vložka je anatomicky tvarovaná přesně na dětskou nohu. Kolečka mají podle velikosti brusle průměr 64, 70 nebo 72 mm, tvrdost je 82A a ložiska jsou kvalitní, ABEC 5 carbon top speed. Rám brusle se nastavuje pomocí tlačítka na 4 různé velikosti, tak jak dětem roste noha. Vložka dobře větrá a propouští pot a upevnění boty se provádí precizní klasickou trojkombinací: tkaničky, suchý zip, přezka.
Za podívání nic nedám