Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek do porodnice

nejlepší dárek do porodnice

Je tradicí přinést čerstvé mamince do porodnice dárek k narození dítětě. Ale nemusí to být samozřejmě jen do porodnice, takový dárek je možné věnovat i po návratu z porodnice domů. Nejde přece o porodnici, ale o to, že žena přivedla na svět nového tvorečka a že vše dobře dopadlo. To si oslavu a poděkování zaslouží. Takové gesto náleží především pyšnému tatínkovi, ale zhostit se ho může kdokoli, od rodičů po kamarády. A my vám teď poradíme, co takové čerstvé mamince koupit, co je vhodné a čím ji určitě potěšíte.
Můžete se podívat i na naše tipy na nejlepší dárek pro nastávající maminku, je to hodně podobná záležitost.

Řetízek s přívěskem

řetízek s přívěskem andělská křídla
Klasikou mezi dárky, které muž nosí ženě do porodnice, je šperk. Většinou zlatý, ale není to nutné. Může to být prstýnek – tam je trochu problém s velikostí, navíc při novém režimu by si ho maminka asi moc neužila. Mohou to být náušnice – ale ty už dnes mnoho žen nenosí. Nejvhodnější je tedy řetízek s hezkým přívěskem, který ženě při denním shonu nebude překážet, může jej pořád nosit a těšit se z něj. Moc hezkým přívěskem jsou „andělská křídla“. Jednak představují andělskou trpělivost, kterou bude žena v nejbližší době (=letech) potřebovat. Jednak ale také symbolizují ochranu, kterou potřebujeme my všichni, maminka s děťátkem dvojnásob. Vybrat si můžete žluté zlato, bílé zlato, s kamínky nebo bez. Dalšími vhodnými motivy je podkova a čtyřlístek pro štěstí, a samozřejmě nesmrtelné srdíčko.
Ukaž ceny

Kytice

Kytice k narození dítěte Babuqee
Tahle kytice ale není obyčejná kytice. Je to speciální kytice, protože místo květin jsou v ní 2 kojenecká body, ponožky, čepička, rukavičky, bryndák a látková plena, vše z kvalitní 100% bavlny a ve velikosti pro novorozence (0-3 měsíce). Věci jsou nádherně naaranžované a svázané, takže na první pohled vůbec nepoznáte, že to nejsou skutečné květiny. Barvy na výběr jsou modrá, růžová a neutrální žlutá. Kytice je balená ve vkusné dárkové krabici, pokud by jí ale chtěl někdo (třeba tatínek) překvapit maminku přímo v porodnici, může kytici z krabice vyndat, zakomponovat do ní jednu opravdovou růži a přinést ji takto přímo. Tím dá ženě nejen pěkný dárek, ale zároveň i živou kytičku jak se sluší a patří.
Supr!

Stříbrné chrastítko

stříbrné chrastítko
Výborným a vskutku neotřelým dárkem je stříbrné dětské chrastítko. Pravda, levné není, ale stojí za to. Jde vlastně o šperk, a to pamětní, který má upomínat na narození dítěte. Je velmi vkusné a z ryzího stříbra, jež je samozřejmě opuncované. Zároveň je ale tahle krásná věcička i dost praktická. Stříbro má totiž prokazatelné antibakteriální účinky, takže když je bude dítko ocumlávat, vůbec mu to neuškodí, ba naopak: přírodním způsobem si vydezinfikuje ústní dutinu a v době prořezávání zoubků mu bude kov příjemně chladit dásně. Chrastítko je vybaveno očkem, aby se dalo přivázat a tím zabezpečit např. proti vypadnutí z kočárku. Vybírat můžete z několika designů a zpracování.
Bezva nápad