Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší řasenka

Nejlepší řasenka

Řasenka patří k naprostému kosmetickému základu, proto je důležité vybrat tu pravou. Musí vykouzlit krásné dlouhé řasy, pokud možno přirozeně vypadající, nesmí slepovat, žmolkovat, opadávat, rozmazávat se, nesmí brzy vyschnout… Všichni díky reklamám znají a často i používají řasenky známých značek jako Maybelline, Rimmel, Loreal, či dokonce „ikonu“ mezi řasenkami 2000 calorie. Tyto kosmetické giganty chrlí každý měsíc novou, údajně ještě dokonalejší řasenku. Vše je samozřejmě pouze reklamní trik. Zkuste pro změnu některý z našich tipů. Poradíme vám, jaké řasenky patří k těm opravdu nejlepším na trhu – pozitivní zkušenosti mnoha žen hovoří jednoznačně v jejich prospěch, směle je tedy vyzkoušejte i vy.

Lancome Hypnose

řasenka Lancome Hypnose
Zesilující řasenka Lancome Hypnose je obohacena vitamínem B5 a má jemnou krémovou konzistenci, takže řasy neslepí, dokonale je pročeše a dodá jim délku i hustotu. Ačkoli je výrazná, řasy vypadají přirozeně. Nedrolí se a vydrží bez problémů celý den. Nevýhodou je vyšší cena, což je ale také asi jediná výtka na její adresu. Pokud se vám nechce tolik utrácet, zkuste si ji poručit jako dárek. Potom ale hrozí, že jakmile ji jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jinou.
Tu chci!

Clinique High Impact Curling Mascara

řasenka Clinique High Impact Curling Mascara
Komu vyhovují prohnuté kartáčky, jež dokáží řasy patřičně natočit, nechť zkusí tuto kvalitní řasenku od renomované firmy Clinique High Impact Curling Mascara. Kartáček vedle natočení (a to i těch nejkratších řas) dodá také náležitý objem a délku. Barva zůstane na svém místě bez opadávání či rozmazávání celý den, večer přesto postačí pro odlíčení pouhá teplá voda. Řasenka je oftalmologicky testována, aby nikterak nedráždila oči.
Ukaž mi ji!

100% Pure řasenka

100% Pure řasenka
Možná nechcete mít řasy jak mrkací panenka: ohromující, avšak ne moc přirozené. Možná je chcete jen zvýraznit a přitom mít dobrý pocit, že řasám ani očím neubližujete. Pak sáhněte po řasenkách značky 100% Pure. Jsou opravdu 100% přírodní, takže jsou vhodné i pro citlivé oči a pro nositelky kontaktních čoček. Samozřejmě nebyly testovány na zvířatech. Přírodní řasenky sice mívají špatnou pověst pokud jde o výdrž, ale nemusíte se obávat, tyhle se hned tak nerozmažou. I když voděodolné samozřejmě nejsou. 100% Pure řasenky jsou unikátní tím, že barevných odstínů se dosahuje pomocí pigmentů z ovoce a zeleniny. Odtud i označení jednotlivých řasenek (blackberry, black tea, chocolate). Mascara navíc obsahuje výživný marakujový olej, který posiluje řasy a zabraňuje poškození. Cena je vyšší, ale balení je moc elegantní.
Co stojí?