Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro nastávající maminku

Nejlepší dárek pro nastávající maminku

Přinést nastávající mamince nějaký hezký dárek a zpříjemnit jí tak čekání na miminko je moc milé. Možná jste dokonce pozváni na večírek pořádaný na počest nastávající maminky. Někdy se mu říká i párty pro miminko, párty pro těhotnou nebo anglicky „baby shower“ – zkrátka oslava na počest miminka, které se brzo narodí a které je radostně očekáváno. Tam samozřejmě nemůžete přijít s prázdnou, vždy je třeba přinést něco pro děťátko, nějakou výbavičku. Chcete-li poradit, jaký dárek pro nastávající maminku je nejlepší a nejvhodnější koupit, rádi vám některý doporučíme. Měl by být nejen hezký a praktický, ale hlavně kvalitní, protože každá maminka chce pro své ratolesti jen to nejlepší. Můžete zkusit i naše tipy na Nejlepší dárek do porodnice, ono jde v podstatě o tu samou událost, takže záleží jen na situaci a na vašem uvážení.

Kaarsgaren plenkový eko dort

Kaarsgaren plenkový eko dort
Tento dárek je vtipný, krásný, praktický a stále ještě originální. Existuje mnoho různých provedení, ale tento plenkový dort je nejpovedenější. Obsahuje 14 jednorázových ekologických plen, dětskou deku a ručník z biobavlny a tři žínky z bambusové viskózy. Každá nastávající i již jsoucí maminka z něj bude nadšená. Vybírat lze samozřejmě i z dalších barev než je růžová, vedle světle modré je v nabídce ještě zelená, oranžová nebo univerzální příjemný přírodní odstín.
To chci

Weleda kosmetika pro děti

dětská kosmetika Weleda
Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá. Je několikrát tenčí než kůže dospělého člověka, takže látky skrz ni mnohem snáze prostupují dovnitř. Musíte si proto dobře rozmyslet, co na miminko namažete, abyste mu neuškodili. Dobrou volbou bude dětská kosmetika Weleda, využívající především výtažky z měsíčku lékařského, který má protizánětlivé a hojivé účinky. Přípravky byly vyvinuty ve spolupráci s lékaři, byly dermatologicky testovány a vykazují výbornou snášenlivost i při atopickém ekzému. Weleda je přírodní kosmetika v certifikované bio kvalitě a v dětské řadě najdete krémy, mléka i oleje pro různé účely. Všechny jsou naprosto perfektní.
To musím mít

Soohu Sling nosič dítěte

Soohu Sling nosič dítěte
Vaky a šátky na nošení dětí zažily velký boom, a právem. Jejich správným použitím je zaručen kontakt matky a dítěte – dítě se cítí bezpečně a je proto klidnější. Výzkum ukázal, že pravidelným nošením dítěte ve vaku se snižuje zásadním způsobem míra denního i nočního pláče. Mnohé maminky si nejspíš pořídí vak samy, ale můžete je předběhnout a darovat jim toto kvalitní nosítko dětí Soohu Sling. Je vhodné pro děti ve věku 0-24 měsíců a pro hmotnost 3,6-15,9kg. Nabízí 5 různých pozic nošení plus 2 diskrétní pozice na kojení, nastavení trvá jen pár sekund. Vyrobeno je ze 100% bavlny a lze ho prát. Je to jediný Baby Sling nosič, který má extra bezpečnostní sponu pro větší klid.
Kde to koupím?