Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší parfém pro muže

Nejlepší parfém pro muže

Jaký parfém pro muže koupit? Jaká pánská vůně by byla nejlepší? Jaký parfém by byl vhodný pro mladého muže a jaký pro zralého? Jestli potřebujete poradit s výběrem, dáme vám několik dobrých tipů. Vůně je sice čistě osobní záležitost, protože na každém se rozloží jinak, roli hraje i osobní vkus, s námi vybranými parfémy ale určitě nešlápnete vedle. Nejsou nikterak extravagantní, takže vyhoví takřka každému, což ovšem v žádném případě neznamená, že by byly nudné a nezajímavé – opak je pravdou, což každý muž brzo zjistí z reakcí mnoha žen. Recenze uživatelů naše slova potvrzují.

Hugo Boss No.6

parfém Hugo Boss No.6
Hugo Boss No.6 je krásná, výjimečná a nenapodobitelná klasická vůně pro každého muže. Jde o lehkou, sladší, citrusově kořeněnou vůni, která je elegantní a smyslná. Je výrazná a dlouho vydrží, přitom je nevtíravá. Milují ji muži i ženy, je zřejmě nejoblíbenějším pánským parfémem vůbec.
Chci ho

Bvlgari Aqua pour Homme

parfém Bvlgari Aqua pour Homme
Jiskřivá a čistá vůně pro muže, to je Bvlgari Aqua pour Homme. Mandarinka se snoubí s dřevitou ambrou a svěžími vodními tóny. Po každém použití jako by vás obklopila chladivá svěžest moře. Jde o vůni vhodnou i do teplého letního počasí. Je vzrušující, nezaměnitelná a nádherná, vzbudí pozornost a dlouho vydrží.
Zaujal mě

Giorgio Armani Eau De Nuit

Parfém Giorgio Armani Eau de Nuit
Když budete očichávat různé pánské parfémy, budou víceméně podobné. Pak se vám ale dostane do ruky novinka Giorgio Armani Eau de Nuit a bude to něco úplně jiného. Tato výjimečná kořenitá vůně je krásná, omamná, jemná, přesto výrazná, smyslná a rozhodně nezaměnitelná. Je vhodná spíše pro muže gentlemany – na zarostlého či nabušeného týpka je příliš sofistikovaná. Ne nadarmo jsou tváří parfému britský houslista Charlie Siem a italský fotograf Francesco Carrozzini. Garantujeme, že všechny ženy budou touto vůní okouzleny.
To musím zkusit