Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší parfém pro ženu

Nejlepší parfém pro ženu

Vybrat tři zaručeně nejlepší dámské parfémy není možné, každý totiž vnímá vůně odlišně, na každém se vůně jinak rozloží. Také je rozdíl mezi parfémy, které jsou intenzivnější, a odlehčenými toaletními vodami vhodnými pro celodenní nošení (my tu ale pro zjednodušení budeme používat označení parfém). Nevolili jsme nic vyloženě profláklého, co používá každý druhý, ani nedoporučujeme vybrané delikatesy pro znalce (ty totiž bývají značně specifické, takže zatímco jeden je jimi unesen, pro druhého je to puch, který už snad nikdy nesmyje z ruky, proboha!!!). Při výběru parfému je třeba držet se jistých zásad. Např. kupovat je pouze v ověřených obchodech. Jinak byste se totiž mohli divit, jak to, že vůně vůbec nevydrží a ještě je jiná než v obchodě, ve kterém jste ji zkoušeli. Známé je, že výsledný efekt, tedy vůně, vzniká kombinací vonných složek a vaší pokožky. Na někom tak parfém voní hezky, na jiném se objeví nežádoucí tóny. Proto bývá dobré parfém vždy nejdříve vyzkoušet. Ale protože my vám tu radíme pouze dobře, vybrali jsme takové vůně, které lze koupit naslepo bez rizika zklamání. Pokud tedy pátráte po vhodném voňavém dárku, který bude výjimečný a zároveň bezkonfliktní, čtěte dál. Tyto vůně budou korunou denní i večerní toalety, ozdobí mladou dívku i zralou ženu. A dobrá rada na závěr: nepřehánějte to s aplikací. To, že vy sama ze sebe parfém necítíte, neznamená, že ho necítí okolí. Váš nos si prostě zvykne, a kdybyste se navoněla tak, abyste to cítila i po několika hodinách, nejspíš byste tím velmi znepříjemnila život všem lidem v okruhu několika metrů. A vás by pravděpodobně bolela hlava.

Chanel Coco Mademoisselle

parfém coco chanel
Chanel Coco Mademoisselle od renomované značky je květinový parfém, avšak překvapivě svěží. Je mírně nasládlý, s nepatrnou stopou Orientu podmalovaného vanilkou, který se po chvíli rozvoní do hladké zapudrované růže s jasmínem. Vůně má dobrou výdrž, je dobře vybalancovaná tak, aby byla výrazná, avšak ne vlezlá, a lze v ní najít kromě svěžesti i smyslnost a eleganci. Výjimečnosti této vůně a značky odpovídá bohužel i cena, ale můžete začít s malým balením, které si bude i lépe rozumět s vaší kabelkou.
Musím mít

Lancôme La Vie Est Belle

parfém Lancome La Vie Est Belle
Lancôme La Vie Est Belle je zástupcem sladších vůní. Pojí se zde základní tóny vanilky šmrncnuté čokoládou, pražených ořechů a pačuli, jimiž prostupuje jasmín, pomerančovník a kosatec. Hlavu tvoří opět sladká hruška a černý rybíz. Celé to zní trochu přeslazeně, ale kupodivu to skvěle funguje. Vůně je příjemně hladká a mazlivá, není vlezlá ani upatlaná, okolí neobtěžuje, ba naopak. Je prostě krásná a neodolatelná. Navíc dlouho vydrží. I flakónek se povedl. Pokud je tedy některá žena jen trochu na sladké, určitě tento parfém stojí za vyzkoušení.
Kde a za kolik

DKNY Women Energizing

parém DKNY Women Energizing
Parfémovaná či toaletní voda DKNY Women Energizing bývá charakterizována někdy jako citrusová, někdy jako kořeněná s květinovým nádechem, a jindy jako květinově-dřevitá. Každopádně je tato vůně svěží, lehká, ale stále velmi ženská. Citrusová s fialkami. Právě tyto dvě složky vás okouzlí hned v úvodu, pak se parfém rozvine přes květy lotosu, orchideje a narcisu do čerstvého dřevitého charakteru v popředí s břízou. Toto je rozhodně zajímavý parfém pro zajímavé ženy, a až na pár výjimek, které se najdou vždy, vzbuzuje vůně nadšení. Je to ten typ vůně, který zaujme a všichni se pak pídí, cože je to zač. Čiší z ní energie a čistota. Stejný je i flakón – jednoduchý, průzračný.
Ukaž víc