Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší bezsáčkový vysavač

Nejlepší bezsáčkový vysavač

Bezsáčkové vysavače jsou vhodnou variantou pro ty, kteří nechtějí stále znova dokupovat náhradní sáčky a obávat se, zda je nepřestají vyrábět. V tomto směru je skutečně velmi pohodlné pouze nádobku na prach vysypat a o víc se nestarat. Jinak platí ale to samé co u klasických: dobrý vysavač musí mít odpovídající sací výkon, nízkou hlučnost, kvalitní zpracování, HEPA filtr a vše, co zaručuje komfort při luxování. Výběr mezi bezsáčkovými vysavači není bohužel tak velký jako u klasických sáčkových, výrobci se do nich zkrátka nějak nehrnou. Zřejmě o ně není takový zájem. Zřejmě lidem vadí sahat na chuchvalce vlasů nebo vysypávat nádobku s prachem. Přesto zaplaťpámbu tradiční výrobci s vysokou reputací stále kvalitní bezsáčkové vysavače nabízejí. A to je dobře, protože výhody jsou evidentní. Zde jsou ty vysavače, které stojí za koupi, a luxovat s nimi bude (s trochou nadsázky) radost.
Dáváte-li přednost tradičním sáčkům, zkuste naše tipy na nejlepší sáčkový vysavač. A každopádně musíme doporučit i robotické vysavače, protože ty si po pořízení určitě zamilujete.

Electrolux ZSPCGREEN

bezsáčkový vysavač Electrolux ZSPCGREEN
Electrolux ZSPCGREEN (nebo také SilentPerformer Cyclonic) je bezsáčkový vysavač o příkonu 800W. Byl vyvinut s ohledem na tichý provoz – k němu přispívá optimalizovaný motor, konstrukce nádobky na prach a tichá hubice DustPro Silent. Vysavač obsahuje vedle základního motorového filtru ještě omyvatelný filtr Hygiene nebo Allergy plus, takže je dokonale postaráno o alergeny a jiné znečišťující látky ve vzduchu. Délka přívodního kabelu je 6m a akční rádius 9m. Hlučnost je 72dB, hmotnost 6,7kg a obsah plastové nádoby na prach 1,4l. Trubky jsou teleskopické kovové se zámkem. Ve výbavě je hubice na tvrdé podlahy ParkettoPro a nesené příslušenství 2v1.
Asi ho koupím

Zelmer Aquos

bezsáčkový vysavač Zelmer Aquos
Zelmer Aquos je vysavač, který je vhodný pro alergiky. Kromě obvyklé možnosti nasávat prach do sáčku totiž nabízí i mokré vysávání. Prach putuje do nádoby s vodou a po uklizení se špinavá voda vylije. Díky tomu je vysávání bezprašné a bez zápachu, a umožňuje vysát i rozlité tekutiny a mokrou špínu pomocí speciálního sacího příslušenství. Účinné filtraci napomáhá omyvatelný HEPA filtr. Držák příslušenství je integrovaný do krytu. Akční radius je 9m, hlučnost 80dB, trubky jsou kovové teleskopické. Vysavač vypadá hodně zajímavě, a to i díky fialové barvě. Jen je ve skutečnosti trochu větší, než jak působí na obrázcích. Také je třeba počítat s tím, že po mokrém vysávání je vždy potřeba vymýt nádobu a nechat ji usušit. Ale ono to za to stojí.
Chci vysavač na vodu

Rowenta RH 8879 WO

vysavač Rowenta RH 8771
Rowenta RH 8879 je vysoce výkonný, tyčový akumulátorový vysavač. Výhoda je evidentní – pracuje bez šňůry a bez nutnosti zásuvek. Prostě ho máte někde v rohu zaparkovaný (samostatně nebo v nabíječce), podle potřeby ho popadnete a jedete kam libo. Díky cyklonové technologii je stejně účinný jako klasické podlahové vysavače, a rozhodně je zdaleka účinnější než konkurenční výrobky. Má výkonný rotační turbokartáč, který je vyjímatelný pro snadné čištění. Obsah nádoby na prach je 0,5l. Lithiové akumulátory s dlouhou životností se nabíjejí rychle – plné nabití trvá 6 hodin. Výdrž při provozu na jedno nabití je 65 minut, což vystačí na několik luxování. Hlučnost je 82dB, příkon 2200W.
Podívám se