Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší tělové mléko a olej

Nejlepší péče o pokožku celého těla

Dobré tělové mléko by mělo pokožku těla důkladně a do hloubky vyživit a pečovat o ni šetrně a účinně, což zaručují především přírodní ingredience. Některá levná mléka vytvoří na kůži spíš jakýsi film, takže na omak máte sice pocit hebké hladké pokožky, ale do hloubky nic nejde a pleť zůstává bez výživy a hydratace. Nezanedbatelná je i vůně, která vás zahalí od hlavy až k patě. Takové tělové mléko totiž funguje trochu jako aromaterapie. Popravdě ono mazat se není moc zábavné, takže když při tom můžete vdechovat něco úžasného, hned je tato činnost méně otravná. Výrobky značek běžně dostupných v každé drogerii, které jsou co chvíli ve slevě či akci, jako např. Nivea, Dove nebo Garnier, vám navzdory masivní reklamě výjimečně dobrou službu neudělají. Pokud vám připadají skvělé, zřejmě jste dosud nepoznali nic jiného. Stačí, abyste zkusili opravdu kvalitní péči o tělo, a poznáte ten rozdíl. Doporučíme vám tělová mléka, resp. tělový olej, která patří k těm nejlepším. Vybrali jsme dva přírodní produkty, které s pokožkou umějí divy, a jedno tělové mléko pro milovnice parfémových vůní.

Saloos bio kokosový olej

Saloos Bio Kokosový olej
Kokosový olej je čistě přírodní produkt bez jakýchkoli dalších přídavných látek, takže se dá s úspěchem použít i v kuchyni. Pokud ho však použijete jako péči o tělo, bude vaše pokožka hebká a vláčná jako nikdy předtím, krásně hydratovaná a nadto bude neodolatelně, jemně kokosově vonět, což ocení i vaši blízcí. Vynikající je i na ošetření vlasů. Kromě čistého oleje začala česká firma Saloos vyrábět několik ovoněných variant, které nejsou určené k jídlu, zato si vás naprosto podmaní svou vůní čokolády, vanilky, kávy, pomeranče či tropického ovoce.
Namažu se!

Pure Fiji hydratační tělové mléko

kosmetika pure fiji
Značka přírodní kosmetiky Pure Fiji vychází ze zkušeností obyvatel jižního Tichomoří, kteří dobře vědí, jak významný je kokosový olej pro výživu a hydrataci pokožky a vlasů. Buďte svůdné jako Tahiťanky a vyzkoušejte toto tělové mléko, které obsahuje vyživující směs z exotických ořechů a čerstvé kokosové mléko. Rychle se vstřebá, pleť zanechá na dlouhou dobu hebkou a pružnou. A navíc krásně a opojně voní. Vyberte si z vůní kokos, ananas, mučenka, mango, plumerie, karambola či bílý zázvor tu svoji, ale zřejmě vás uchvátí úplně všechny.
Mám zájem

Chloe parfémované tělové mléko

Chloe parfémované tělové mléko
Úžasná, okouzlující vůně, to je parfémované tělové mléko Chloe, které vhodně doplňuje stejnojmenný parfém. Čistá, svěží a velmi ženská vůně na pokožce dlouho vydrží a naprosto si podmaní vás, i kohokoli ve vašem okolí. Je vhodná pro mladé dívky i pro zralé ženy. Mléko se rychle vstřebá, pokožku činí hladkou a jemnou a hydratuje ji po celý den. Cena je sice vyšší, ale občas neuškodí si zahřešit
To je ono!