Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší epilátor

nejlepší epilátor

Ze všeho nejdřív si ujasníme rozdíl mezi epilací a depilací. Při depilaci se odstraňuje pouze viditelná část chloupků, tedy bez kořínku, a jde vlastně o holení – ať už pomocí strojku nebo depilačních krémů. Při epilaci se odstraňuje chloupek i s kořínkem, čehož se dá docílit buď vytrháváním nebo laserovou epilací. Nás teď budou zajímat epilační strojky. Je to vlastně soubor mnoha rotačních pinzet vedle sebe, které chloupky vyškubávají. A řekněme si upřímně: bolí to. Ale bolest je značně individuální, navíc při opakovaném použití se snižuje, takže určitě se to dá vydržet. Bolestivost se dá snížit i některými fígly. Pomáhá např. masáž pokožky, chlazení nebo použití ve vaně v teplé vodě. Při výběru epilátoru doporučujeme zaměřit se na následující parametry: 1. počet pinzet – je to většinou buď 20 nebo 40, přičemž čím více pinzet, tím více chloupků se najednou vytrhne, ale zase je to o poznání bolestivější, tudíž ne úplně vhodné pro citlivé partie a jedince. 2. počet rychlostí – strojek by měl mít určitě dvě, a sice pomalejší a méně bolestivou pro intimní partie, rychlejší na nohy. 3. napájení – může být ze sítě pomocí kabelu nebo bezdrátové, obojí má své výhody: bezdrátový strojek lze vzít do vany a také vám kabel nepřekáží, napájení ze sítě je zase spolehlivější, protože nemusíte mít obavy, že se strojek vybije dřív, než se stačíte oholit. Další záležitosti jako nástavce a přídavné funkce už jsou jen na vás. Nečekejte ale, že jednou přejedete po noze a bude dokonale hladká, to je čirá utopie. Budete muset přejet opakovaně a stejně nejspíš nějaký neřád chloupek bude trčet dál, tak to prostě chodí. Zvláštním typem jsou pak epilační strojky na oblast obličeje, ty musíte koupit speciální. Potřebujete-li poradit, který epilátor je nejlepší, jste na správné adrese.

Philips HP 6421

epilátor Philips Satinelle
Philips Satinelle je ideální pro všechny, kdož hledají levné nekomplikované řešení. Epilátor je hezký, malý, nenápadný, díky ergonomické rukojeti příjemně padne do ruky a svou práci odvede opravdu dobře. Napájí se ze sítě pomocí kabelu a nezabere moc místa, takže je vhodný i na cesty. Má 20 jemných pinzetových kotoučů, aby byla epilace snesitelná, a dvě rychlosti. Odstraní chloupky dlouhé pouhých 0,5mm. Tento model má navíc nástavec na citlivé partie v oblasti bikin a podpaží, který přijde jistě vhod. Suma sumárum, poskytuje bohatě vše, co k základní epilaci potřebujete. Není určen pro použití ve sprše, ale snímatelná epilační hlava se dá opláchnout pod tekoucí vodou, což je dobré pro údržbu a hygienu. Ke strojku ještě patří malý čisticí kartáček na čištění disků. Proč ho koupit? Sympaticky vypadá, pohodlně se s ním manipuluje, neobsahuje žádné zbytečnosti a cena je velmi příznivá.
Bohatě mi stačí

Braun SE 9 9-579

epilátor BRAUN Silk-épil 9 9-579
Epilátor Braun Silk-épil má širší hlavu, abyste jedním tahem vytrhli více chloupků a celková doba procesu se tak zkrátila. Umí odstranit i ty nejkratší chloupky – stačí půl milimetru a pinzety je zachytí a vyškubnou. Dále je Wet&Dry, tedy vodotěsný, a můžete jej použít ve vodě, resp. ve vaně či sprše (teplá voda zvyšuje komfort při epilaci, protože mírně znecitlivuje pokožku). Výkyvná hlava se přizpůsobí konturám těla a epilaci usnadňuje vysokofrekvenční masážní systém. Osvětlení Smartlight posvítí na nejjemnější chloupky. Epilátor je akumulátorový (plné nabití za 1 hodinu = 40 minut provozu). K epilátoru přísluší tyto nástavce: speciální kartáč na obličej pro hloubkové čištění, holicí hlavice, zastřihovací nástavec a dva nástavce pro šetrný kontakt s pokožkou. V balení najdete také čisticí kartáček na strojek a plátěné pouzdro. Proč ho koupit? Dokonale odstraní všechny chloupky, je vodotěsný a doporučují ho dermatologové.
Chci něco extra

Braun Face 830

Braun Face 830
Braun Face je epilátor určený speciálně k odstranění chloupků v obličeji. Zajistí hladkou pleť po celé týdny a také je rychlejší než obyčejná pinzeta (200 pohybů za sekundu). Štíhlá hlava epilátoru umožňuje absolutní přesnost použití v oblasti čela, obočí, horního rtu, brady a krku. 10 mikrootvorů zachytí i ty nejjemnější a na rozdíl od vosku i ty nejkratší chloupky. A aby byla péče o obličej dokonalá, patří k epilátoru i nástavec na hloubkové čištění pórů. Oscilační kartáček Braun Face je účinnější než běžné čištění pleti, odstraňuje nečistoty včetně make-upu a jemně obrušuje odumřelé kožní buňky, čímž podporuje omlazení pleti a dodává jí zářivost. Epilátor je v provedení Wet&Dry, takže se dá vzít i do sprchy. Strojek funguje na jednu baterii AA, která je součástí balení. Dále balení obsahuje i ochranný kryt, cestovní pouzdro a velmi praktické zrcátko s osvětlením. Proč ho koupit? Zajistí krásnou, všestranně pěstěnou pleť, je vhodný i pro citlivou pokožku, a též po designové stránce se moc povedl.
Už nikdy více knírek