Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší holicí strojek pro muže

nejlepší holicí strojek pro muže

Jestli si nevíte rady s tím, jaký pánský holicí strojek koupit, čtěte dál. Můžete pořídit buď klasický ruční (tedy žiletku), nebo elektrický. K žiletce potřebujete gel na holení. Elektrický strojek to zvládne nasucho, ale citliví jedinci by mohli mít problém s podrážděnou pokožkou. Ruční strojek je levnější, ale náhradní břit musíte měnit častěji než planžetu či frézky, takže cenová výhoda při pořízení se časem smaže. Elektrické strojky jsou planžetové nebo frézkové, přičemž planžetové jsou vhodné na krátké vousy a frézkové na delší a tvrdší. Pojmem mezi holicími strojky je značka Braun, ale i když jsme moc chtěli dát mezi nejlepší tipy právě tuto značku, nešlo to. Jak se zdá ze zkušeností uživatelů, už to není to, co to bývalo, navíc trvanlivost planžet je dost krátká. A taky raději zapomeňte na módní čisticí stanici, protože to je stejný případ jako kávovar Dolce Gusto – účelem je kupovat drahou náhradní náplň, resp. kapsle, a tak ze spotřebitele tahat další peníze. My doporučujeme tyto holicí strojky pro muže a vy si vyberte ten svůj.

Braun Cooltec CT2s

Braun Cooltec
Braun má s holicími strojky letité zkušenosti a jejich přístroje patří dlouhodobě k nejlepším. Teď jde jen o to, jaký zvolit model. My doporučujeme planžetový strojek Braun Cooltec, který nabízí technologii aktivního chlazení pokožky. Integrovaná chladící lišta ochlazuje kůži během holení, minimalizuje tak jakékoli podráždění a tím velmi zpříjemňuje holení (nejen) mužům s citlivou pokožkou. Dvě pohyblivé, na sobě nezávislé holicí hlavy se přizpůsobí každému obrysu obličeje. Speciálně navržený holicí břit nekompromisně zachytí neposlušné vousy rostoucí různými směry. Strojek je vodotěsný, proto ho lze bez obav používat i ve sprše. Vyčistí se snadno pod tekoucí vodou. K provozu slouží výkonná dobíjecí Li-Ion baterie, přičemž výdrž je cca 45 minut (asi 5 oholení) a dobíjení je rychlé, přibližně do hodiny. Je snad trochu mohutnější, ale pro pořádnou mužskou tlapu jako stvořený. Sečteno a podtrženo: strojek výborně padne do ruky, dobře se s ním pracuje a výsledkem je krásně hladká pokožka bez zarudnutí a nepříjemných pocitů.
Ukaž ho

Philips S5600/41

holicí strojek PhilipsS S5600/41
Holicí strojek Philips S5600/41 AquaTouch umožňuje suché i mokré holení, které výrazně méně dráždí pokožku. Je voděodolný, takže ho lze použít i ve sprše. Holicí hlavy jsou zaoblené, aby byl pohyb po tváři hladší a nedošlo k pořezání. Díky systému MultiPrecision oholíte rychle vousy delší i kratší, a též tvrdé. Frézky jsou vybaveny dvojitým břitem, který každý vous nadzvedne a následně jej uřízne těsně u pokožky. Holicí hlava a frézky se pohybují v pěti různých směrech, proto se strojek při holení lépe přizpůsobí tvarům tváře, krku a čelisti. Holicí strojek je dodáván se zastřihovacím nástavcem, který se dá nastavit na pět různých délek zastřižení. Přístroj je akumulátorový a vydrží až 50 minut po jednom hodinovém nabíjení. Má i funkci rychlého nabíjení, které trvá 5 minut a vystačí na jedno oholení. Strojek je vybaven kontrolkou stavu nabití a cestovním zámkem. Kromě nástavce je součástí balení i nabíječka a cestovní pouzdro.
Víc

Merkur Solingen

Merkur Solingen na holení
Nakonec jedna specialitka – vypadá jako starožitnost, ale není. Je to klasický ruční šroubovací holicí strojek, ovšem té nejvyšší kvality, neboť značka Merkur Solingen je pojmem. Nabízí poctivá kovová holítka, jaká používali třeba vaši pradědové. Všechno to jsou originály, vyrobené v Německu z té nejkvalitnější evropské oceli. Stačí dokoupit klasické žiletky a holení hnedle povýší na ušlechtilý rituál. Samozřejmě je dobré mít vedle takovéhoto strojku i nějaký moderní, pohodlný, elektrický, ale tenhle budete mít zaručeně mnohem radši. Můžete vybírat mezi stříbrným nebo zlatým provedením a různými reliéfy. V nabídce jsou i sady, cestovní kufříky, obsahující např. žiletky, štětku či mýdlo na holení, strojek na chloupky apod. Dokonce se dají koupit i úžasné kovové retro stojany se strojkem a štětkou, jak vystřižené z Postřižin. Jen počítejte s tím, že cena odpovídá kvalitě i stylu. Ovšem jako originální dárek je tenhle tip k nezaplacení.
Je krásný