Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší elektronická cigareta

nejlepší elektronická cigareta

Elektronické cigarety jsou docela věda. Pokud s nimi začínáte, bude vám asi trochu trvat, než všechno okolo nich pochopíte. Navíc se skoro všechno pojmenovává anglickými slovy, takže když si pustíte informační video nějakého youtubera, asi mu vůbec nebudete rozumět. Tady na to není prostor, ale několik základních informací vám poskytneme. E-cigareta se skládá z těchto částí: baterie (vlastně cigareta sama, je to její podstatnější část, a to ta spodní), žhavicí část se spirálkou (atomizér – nutno dodat cartridge/tank na náplň; cartomizér – atomizér včetně cartridge; clearomizér – cartomizér s průhledným okénkem pro kontrolu množství náplně) a náustek. To vše se do sebe zašroubuje. Do e-cigarety se lije liquid, což je tekutina složená z báze (obsahuje nikotin) a příchuti. Většinou se setkáte s hotovými liquidy, ale můžete si je míchat sami, vyjde to levněji. V clearomizéru dochází ke žhavení, při němž se liquid zahřívá, vzniká pára a ta se vdechuje místo kouře. S elektronickou cigaretou tedy vlastně nekouříte, nýbrž vapujete. Žhavicí část je to, co se opotřebovává – jednak se postupně spaluje, jednak se zanáší liquidem. Vyměňovat se může buď celá žhavicí hlava nebo jen knot.
Pokud jde o parametry, pak čím silnější baterie, tím déle e-cigareta vydrží na jedno nabití. Čím silnější kuřák jste, tím větší kapacitu baterie pořiďte. U automatické baterie stačí pro vznik páry potáhnout, u manuální musíte zmáčknout tlačítko. Čím menší je odpor žhavicí hlavy, tím větší je produkce dýmu (a dýmat to může až k neuvěření), ale tím rychleji se také spaluje liquid – logicky, když z něj se ta pára tvoří. Čím menší je odpor, tím větší musí být kapacita baterie, aby to utáhla. Čím větší je objem clearomizéru, tím víc liquidu se do něj vejde a tím méně často jej musíte doplňovat. Liquidy se prodávají s různým obsahem nikotinu, tak pozor, aby vás to napoprvé neporazilo. Dají se pořídit i liquidy s nulovým nikotinem. Příchuti jsou různé, např. tabák, káva, čokoláda, mentol, často je to ovoce. Kupte vždy nejdřív od dané příchuti jen jeden, protože vám nemusí chutnat.
Některé e-cigarety, resp. jejich součásti bývají kompatibilní, např. v závislosti na průměru závitu. Můžete si proto cigaretu sestavit po svém. Stejně tak můžete měnit žhavicí hlavy podle velikosti odporu. Ke každé cigaretě by měl být přiložen přinejmenším USB kabel pro nabíjení, může být přiložena i nabíječka. Vyšší level představují gripy a MODY s vyššími výkony, nebo motání vlastních žhavicích spirálek – ale to už jinde jsme. Rada naposled: jestli s elektronickými cigaretami začínáte, doporučujeme pořídit do začátku něco jednoduššího, abyste se s celým principem elektronického kouření seznámili. Ale nekupujte to nejlevnější, nejlevnější výrobky bývají špatné a mohli by vás od e-cigaret zbytečně odradit. Pročtěte si naše tipy na nejlepší elektronickou cigaretu – určitě si nějakou vyberete, protože my vám radíme jen dobře.

eGo AIO

e-cigareta Joyetech eGo aio
Joyetech eGo AIO je vynikající volba pro úplné začátečníky, nebo méně šikovné jedince. Ocení ji všichni, kdož chtějí prostě něco normálního, jednoduchého a nenápadného, co však funguje a umožní jim požitek z kouření – pardon, vapování. Clearomizér je nedílnou součástí těla s baterií, takže stačí jen nalít liquid a můžete začít. Unikátní Cubis tank zároveň zabraňuje protékání liquidu směrem k baterii. Přívod vzduchu si lze přizpůsobit a ovlivnit tak sílu potahu a tvorbu páry. Kapacita baterie je velkorysých 1500mAh, takže vydrží na celý den i středně silným kuřákům. Žhavicí hlava 0,6ohm s nerezovou žhavící spirálkou se dá i přes svůj nízký odpor klasicky kouřit a potahovat stylem „pusa-plíce“. Můžete také koupit a používat žhavicí hlavy s odpory 0,5/1,0/1,5ohm pro méně páry. Zajímavým zpestřením je podsvícení e-liquidu pomocí LED diody, kdy dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu můžete přepínat barvy. Rozměry eGO AIO jsou 118mm délka a 19mm průměr. Sada obsahuje baterii/tělo (barvy černá, šedá, stříbrná, bílá), dvě 0,6ohm žhavicí hlavy, náustek, průhledný náustek a micro USB kabel pro nabíjení.
Pro začátek ideální

eGo ONE XL V2

e-cigareta Joyetech eGo ONE XL
Kuřáci (začátečníci i zkušení), kteří chtějí mít z potahování požitek, nechť věnují pozornost elektronické cigaretě Joyetech eGo ONE XL V2. Má víc než dostatečnou kapacitu baterie, a to 2200mAh (odtud označení XL v názvu), navíc s duální ochranou proti přebití a podbití. Baterie má dva režimy pro odpařování: buď se produkce páry postupně snižuje v závislosti na vybíjení baterie (s tímto režimem je možné baterii používat delší dobu), nebo je produkce páry stejná až do úplného vybití. Dobíjení probíhá prostřednictvím USB portu, přičemž je možné vapovat i během nabíjení (funkce Passthrough). O stavu nabití baterie informuje LED světlo. Clearomizér má objem 2ml, snadno se plní a využívá nové atomizéry z čisté organické vaty pro autentickou chuť liquidu. Regulátor sání umožňuje nastavení tuhosti potahu. Tahat lze s touto e-cigaretou i rovnou do plic. V balení najdete baterii 2200mAh, atomizér 2ml, žhavicí hlavu 0,5ohm, žhavicí hlavu 1,0ohm, 2x náustek, USB kabel a návod k použití. Rozměry jsou 131mm délka, 19mm průměr. Vybírat můžete ze 6 barev.
Perfektní

eLeaf iJust 2

iSmoka eLeaf iJust 2 Elektronická cigareta
i Smoka eLeaf iJust 2 je elektronická cigareta z nerezové oceli s proklatě vysokým výkonem. Má baterii s kapacitou 2600mAh, která bez problémů zvládá nízkoodporové spirálky, takže když budete chtít, můžete se zahalit oblaky dýmu od hlavy až k patě. Není nutné nastavovat napětí ani výkon, proto je cigareta vhodná i pro začátečníky. Tank má nadprůměrnou kapacitu 5,5ml a skleněné tělo s dokonalým přívodem vzduchu. V sadě je zcela nová žhavicí hlava s nízkým odporem 0,3ohm, která má navíc duální spirálku – výsledkem je obrovská produkce páry. Organická vata zajistí perfektní chuť e-liquidu. iJust má funkci Passthrough, díky níž lze vapovat i během nabíjení. Délka e-cigarety je 67,5mm, průměr 22mm. Součástí setu je náustek, tank, žhavicí hlava 0,3ohm, základna tanku, baterie, micro USB kabel, kroužek pro úpravu vzduchu a návod. eLeaf iJust 2 je vhodná pro tzv. Cloud Chasing (mraky dýmu). Díky nízkému odporu a obrovskému výkonu je určena pro přímé potahování do plic, ne pro klasické kouření stylem „pusa-plíce“. Dobře vypadá a je jednoduše skvělá.
Chci pekelně dýmat