Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší opalovací krém pro děti

Nejlepší opalovací krém pro děti

Dětská pokožka je jemná, a proto je třeba ji na přímém slunci velmi pečlivě chránit před spálením. Nevíte, jaký krém na opalování pro své dítě koupit? Rádi a dobře poradíme. Populární značkou je např. Daylong, ale ten v našich tipech nenajdete, jelikož jeho účinnost je založena na chemických filtrech, které nejsou pro citlivou dětskou pokožku příliš vhodné. Navíc v dTestu byl shledán jako málo voděodolný. Mnoho lidem přesto vyhovuje, takže chcete-li, můžete jej zkusit. Zkuste jej ale porovnat s našimi tipy. Námi doporučené opalovací přípravky pro děti jsou vysoce kvalitní pokud jde o ochranu proti slunci, voděodolné, šetrné k dětské pokožce (včetně té náchylné k různým ekzémům) a také cenově výhodnější. Posbírali jsme totiž výsledky testů a zkušenosti maminek, a výsledkem jsou tipy na nejlepší dětské opalovací krémy. Pokud jedete například k moři, neměli byste litovat investice, protože tamní slunce je opravdu nebezpečné. Navíc v ceně zájezdu se taková částka v podstatě ztratí.

Ladival OF 50+ mléko pro děti

Ladival OF 50+ mléko pro děti na opalování
Opalovací mléko Ladival OF 50+ pro děti obsahuje kombinaci mikropigmentů a organických filtrů, které spolehlivě ochrání jemnou dětskou pokožku okamžitě po nanesení. Je velmi dobře snášen, takže je vhodný i pro děti s atopickým ekzémem a citlivou pokožkou. Je voděodolný, bez emulgátorů, parfému, barviv a konzervantů. Má vyváženou ochranu před UVA/UVB zářením. Ladival poskytuje vysokou ochranu proti slunečním paprskům a je vhodný pro děti všech věkových skupin.
Víc informací

Garnier Ambre Solaire Resisto Kids SPF 50

na opalování garnier resisto kids
Opalovací mléka pro děti Garnier jsou známa tím, že mají výborné výsledky v testech opalovacích prostředků. Nyní značka přichází s barevným sprejem, díky němuž budete mít jistotu, že jste nevynechali žádné místo. Mléko je totiž během aplikace modré, po chvíli ale barva zmizí, takže se nemusíte bát, že vaše dítě bude pobíhat po pláži s nezdravou barvou. Přípravek poskytuje maximální ochranu před UVA/UVB zářením. Obsahuje systém fotostabilních filtrů, obohacený o vitamin E a výtažky z kaktusu pro intenzivní hydrataci pokožky po celou dobu slunění.
Kde koupím?

Bioderma Photoderm Kid SPF 50+ sprej

Bioderma Photoderm Kid SPF 50+ sprej na opalování
Bioderma Photoderm Kid SPF 50+ je opalovací mléko pro děti ve spreji, s vysokou ochranou před slunečním zářením. Díky komplexu buněčné BIOprotekce chrání nejen vrchní vrstvy kožních buněk, ale též buněčné struktury v hloubce kůže. Obsažený vitamin E se vyznačuje restrukturalizačními vlastnostmi. Přípravek má nemastnou texturu, je odolný vůči vodě i potu, je hypoalergenní, fotostabilní a bez parfému. Dobře se roztírá a nelepí.
Kde mají nejlevněji?