Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší domácí pekárna

Nejlepší domácí pekárna

Není nad dobrý, čerstvý kváskový chléb a křupavé rohlíky. Ne každý má ale za rohem pekárnu a ostatně ne v každé pekárně pečou skutečně výborné pečivo. No a chleby ze supermarketů… škoda mluvit. Mnoho lidí tak v poslední době propadlo módě upéct si doma vlastní chléb. Není se co divit, protože pochutnat si k snídani na ještě teplém pečivu je opravdu velmi lákavá představa. Abyste se dočkali žádoucích výsledků, musíte mít spolehlivou domácí pekárnu. Jinak vám z ní sice vyleze cosi teplého, ale chutného už možná ne. Domácí pekárny jsou navíc šikovné i v jiných oblastech, např. vám velmi usnadní přípravu domácí marmelády nebo kompotů, upeče i pizzu. A tak čím dál tím víc spotřebitelů kupuje tohoto domácího pomocníka. Chcete-li se k nim připojit, zhlédněte naše tipy na nejlepší domácí pekárny. Díky nim bude váš vlastní domácí chléb (a nejenom on) správně vypečený a chutný.

Panasonic SD-ZB2512 KXE

pekárna Panasonic SD 2512 KXE
Panasonic je vysoce kvalitní a spolehlivá pekárna v stříbrno-černém provedení, tichá, s přehledným a snadným ovládáním. Má 17 programů pro mnoho druhů chleba včetně toastového a briošek, a také program na marmeládu, kompot a pizzu. Pekárna umí i pečení v bezlepkovém režimu. Pro ještě větší pohodlnost si můžete vybrat ze tří velikostí chleba a ze tří stupňů zbarvení kůrky. Dávkovač rozinek a ořechů umožní připravit i náročnější typy pečiva. Speciální teplotní snímač reaguje na okolní teplotní podmínky a upravuje proces tak, aby těsto vždy správně nakynulo. Uvnitř je povrch opatřen nepřilnavou fluoro-diamantovou vrstvou, aby se pečivo nepřipeklo. Pekárna má displej a funkci odloženého startu až o 13 hodin. Snadno se čistí a má nízkou spotřebu. Hmotnost je necelých 8kg, rozměry cca 255×390×380mm.
Ukázat ceny

Kenwood BM 450

domácí pekárna kenwood
Pekárny této značky dosahují v nezávislých testech dobrých výsledků, model Kenwood BM 450 je navíc značně pokročilý. Má Touch Sence dotykové ovládání pro snadnou obsluhu. Jedinečný hnětací hák pro dokonalé prohnětení těsta. Dispensor pro přidávání ingrediencí, který automaticky dávkuje ve správný čas. 15 programů včetně vaření marmelády. Ochrana proti přerušení elektrického proudu. LCD displej s ukazatelem stavu programu. Funkce odložený start a funkce udržování teploty po dobu jedné hodiny. Máme pokračovat? Jediná výtka směřující k tomuto výrobku ze stran uživatelů je ohledně vyšší hlučnosti, což může vadit, pokud chcete upéct chléb v noci k snídani. Jestliže však nemáte pekárnu umístěnou vedle postele, neměl by to být žádný problém, spotřebič prostě dokonale tichý být nemůže. Hlavní je kvalitní pečení a to je zde splněno.
Ukázat obchody

Domo B 3990

domácí pekárna domo
Tento model je nástupcem velmi úspěšné a osvědčené pekárny Domo B3956. Má kvalitní nerezové provedení, dva hnětací háky a 12 programů (včetně super rychlého, marmelády, dezertů). Máte možnost nastavení 3 stupňů propečení kůrky. Pekárna Domo upeče chléb až do hmotnosti 1400g. Ovládání je senzorové s velkým LCD displejem s funkcí uzamknutí displeje, jež chrání před přerušením průběhu programu. Start je možné naplánovat (načasovat) až na 13 hodin dopředu. Zvukový signál upozorní, že máte přidat další přísadu. Pekárna je opatřena víkem se skleněným průhledem a zapínatelným vnitřním osvětlením. Vnitřní forma má nepřilnavý povrch pro snadné čištění. K pekárně patří malá a velká odměrka. Hmotnost přístroje je 8,4kg, rozměry 400x255x300mm. Váš chléb bude perfektní.
Ukázat víc