Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dětské botičky

Nejlepší dětské botičky

Kvalitní obuv je pro děti naprosto nezbytná, jinak by mohli trpět nejen bolestmi nohou, ale v pozdějším věku i nevratnými deformacemi chodidel. Dětská nožička se snadno „tvaruje“, potřebuje tudíž botičku, která jí poskytne z ortopedického hlediska tu nejlepší oporu a umožní zdravý růst. Dětská obuv musí být měkká a ohebná, přitom však pevná a odolná, aby držela tvar. Poradíme vám, jaké značky dětských botiček jsou nejlepší. Dobrým vodítkem je také certifikace (Žirafa, Česká kvalita) udílená takovým výrobkům, které odpovídají ve všech směrech zdravotní nezávadnosti. Chápeme, že se leckomu nechce utrácet za věci, ze kterých dítě za pár měsíců či dokonce týdnů vyroste, ale se zdravím dětí není dobré hazardovat.

DPK

Nejlepší dětské botičky dpk
DPK je česká firma, který se zaměřuje na výrobu kvalitní a zdravotně nezávadné dětské obuvi. Obuv je vyráběna ve vlastním závodě na Moravě. Díky kladnému hodnocení povinné i dobrovolné certifikace je celá kolekce dětské obuvi oprávněna používat ochranné známky „Žirafa“ a „Česká kvalita“. Botičky mají povedený design, jsou barevně dobře sladěné a jsou vyrobeny z měkké čalounické usně, jež podporuje zdravý vývoj dětské nohy. Uzavřená šněrovací obuv z pravé kůže umožňuje celoroční nošení, vybrat si ale můžete jakýkoli model, všechny jsou moc hezké.
Líbí se mi

FARE

dětské boty fare
Společnost Fare je českou, resp. moravskou firmou zabývající se výrobou obuvi. Její těžiště leží v segmentu dětské obuvi. Zde již firma získala značnou reputaci a díky své kvalitě se může pyšnit certifikacemi „Žirafa“ a „Česká kvalita“. Můžete vybírat z široké nabídky modelů, nám se velmi zalíbily pěkné celoroční vycházkové botky oblíbeného kotníčkového střihu se šněrováním. Jsou vyrobeny z pravé broušené kůže se speciální voskovanou úpravou. Podšívka je z textilního materiálu s výbornými sacími schopnostmi, podešev z termoplastického kaučuku. Předností je měkká výplň límečku, vyjímatelná vkládací stélka a pevný opatek i špice.
Ty chci

Keen Newport H2

dětská obuv Keen Newport
Dětské boty Keen Newport jsou verzí populárního modelu pro dospělé. Jsou pohodlné, praktické, skvělé na léto, lze je nosit kamkoli. Rychleschnoucí popruhová páskovina je skvělá i do vody, díky pružnému šněrování se obuv dobře nazouvá a vyzouvá. Uzavřená pata chrání nohu a umožňuje tak nošení i v obtížnějším terénu. Díky výše uvedeným skutečnostem a navíc patentované ochraně prstů se tento outdoorový sandál dostal na špičku dětských sportovních sandálů. Vybírat můžete z několika barevných provedení.
Ukaž víc