Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší domácí bělení zubů

Nejlepší domácí bělení zubů

Bílé zuby dělají úsměv hezčím. Nechcete-li z nějakého důvodu chodit k stomatologovi, tedy zřejmě chcete-li ušetřit, zkuste některý z následujících prostředků. Asi není moudré očekávat, že váš chrup bude dokonale bělostný jako chrup Toma Cruise. Nějaké výsledky ale určitě zaregistrujete. Ceny takového domácího bělení jsou vyšší, než jste zvyklí u bělicí zubní pasty ze supermarketu, pokud však vezmete v potaz poměr cena/výkon, nemůžete zvolit lépe – levné bělicí pasty jsou totiž nanic, a zákrok v ordinaci je zase drahý. Poradíme vám, jaké metody domácího bělení zubů jsou nejlepší, a doporučíme, jaký prostředek na domácí bělení zubů si máte koupit, aby to nebyly vyhozené peníze.

Yotuel startovací set pro domácí bělení

bělicí sada yotuel
Yotuel Startovací set obsahuje dva aplikátory, dvě tuby bělicího gelu a zubní pastu. Používání je klasické: vytvarujete si aplikátor, vyčistíte zuby, do aplikátoru dáte gel a nasadíte na 1 hodinu, pak znova vyčistíte pastou, a další den znovu. Dávkování gelu pomocí tubičky je pohodlné a přesné, gel je chutný, a samotný proces bělení je naprosto bezbolestný, takže ani s citlivými zuby se nemusíte obávat nepříjemných pocitů. Balení je podle výrobce určeno na 7 aplikací, ale podle uživatelů vystačí až na 12 použití.
Kde koupím?

Crest Supreme Professional bělicí pásky

Crest Supreme Professional bělicí pásky
Jde zřejmě o nejúčinnější, volně dostupný prostředek pro domácí bělení zubů. Značka Crest vyrábí více druhů bělicích pásků, tyto jsou však nejefektivnější. Je zde využito stejných látek, jaké používají zubaři při ambulantním bělení, díky tomu je dosaženo profesionálního výsledku na úrovni laserového bělení. Oproti páskům Crest 3D White Professional Effects, jež jsou nejsilnější ze série 3D White, jsou tyto ještě účinnější a navíc mají delší pásky jak na horní tak na spodní zuby, což zaručí, že pásek skutečně pokryje celou šíři vašeho chrupu. Nenechte se zaskočit cenou – balení Supreme totiž obsahuje 2x více pásků než balení 3D White, takže cenově vyjdou nastejno. Značka Crest je jedničkou v tomto oboru, jejich výrobky jsou klinicky testovány a nepoškozují zubní sklovinu.
Kolik za to?

Swissdent Extreme bělicí zubní pasta

Swissdent Extreme bělicí zubní pasta
Jste-li konzervativní, chcete-li přece jen něco levnějšího nebo máte-li problém s tím, snést v ústech cizí těleso nevalné chuti a hodinu nemluvit, vyzkoušejte bělicí pastu Swissdent Extreme. Samozřejmě je dražší než obvyklé pasty z drogerie, ale na rozdíl od nich uvidíte výsledky. Je určena zvláště pro kuřáky a náruživé pijáky kávy a červeného vína. Obsahuje přírodní enzymy, sodu bicarbona pro účinné odstranění vnější pigmentace, Nanoxyd (patentovaný mikronizovaný kalcium peroxid pro odstranění pigmentů z povrchu zubu i mezi krystaly skloviny), koenzym Q10 a vitamín E pro revitalizaci a péči o dásně. Má malou brusnost, takže nepoškozuje zubní sklovinu, přesto viditelně bělí. Hledáte-li skutečně účinnou bělicí zubní pastu, určitě zkuste značku Swissdent.
Ukaž obchody