Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dětská postýlka

Nejlepší dětská postýlka

Jestli čekáte miminko, musíte si včas pořídit dětskou postýlku. Aby byla taková postýlka vhodná pro malé dítě, musí splňovat přísné normy. Jednak jde o konstrukční bezpečnost, jednak je důležitá i bezpečnost pokud jde o použité materiály. Co bude takové mimčo dělat, jen co se na světě trochu otrká? Začne v postýlce rajtovat, poskakovat, lomcovat se vším možným a všechno důkladně ocucá. Nic z toho mu samozřejmě nesmí ublížit. Co se týká vzhledu, nic objevného nečekejte, klasika je zkrátka klasika. Takže tradiční dřevěná postýlka se šprušlemi je pořád ta nejvhodnější volba. Postýlky se běžně prodávají bez matrace a většinou i bez koleček, obojí je třeba dokoupit (kolečka jen pokud plánujete s postýlkou přejíždět z místa na místo). Rošt se dá nastavovat, nejčastěji do dvou poloh: horní pro novorozeně, abyste na ně snadno dosáhli, spodní pro batole, které si stoupá a nesmí vypadnout ven. Bočnice je stahovatelná pro lepší přístup do postýlky. Někdy jdou prostřední šprušle vyndat, aby větší dítě mohlo samo prolézat ven a dovnitř. Někdy se dá odstranit celá bočnice, abyste mohli postýlku přistavit těsně vedle své postele a miminko pak leží vlastně s vámi. Někdy se dá dětská postýlka snadno přestavět na postel pro malé dítě, takže vám vydrží déle. A někdy vás mohou překvapit ještě další příjemné bonusy. Jestli hledáte levnou postýlku, nemusíme vám radit jakou, stačí kouknout do vyhledávače a vybrat podle ceny, případně recenzí. Tyto postýlky jsou hodně podobné, tzn. že dostačují pro svůj účel, ale musíte se smířit s tím, že provedení bude jednodušší, opracování méně pečlivé, možná to bude trochu vrzat a viklat se, a možná budete muset pro dalšího potomka pořizovat nový model. Ale určitě s tím vystačíte. Jestli ale šetřit nemusíte a chcete opravdu kvalitní výrobek, pak vám rádi doporučíme perfektní dětské postýlky, které vám rodičovství zpříjemní. No ano, i praktické předměty mohou být hezké a navodit v dětském pokojíčku tu správnou atmosféru.

Scarlett Jarda

Scarlett Jarda postýlka
Scarlett je česká firma, která nabízí široký sortiment kvalitního dětského nábytku, doplňků i textilu. Výroba se uskutečňuje v Evropě. Postýlek mají mnoho různých typů a určitě si vybere každý. Model Jarda patří k tomu nejlepšímu. Postýlka je kvalitně zpracovaná, vyrobená z bukového dřeva (popř. borovice) a je opravdu bytelná, proto je také těžší. K snadné manipulaci poslouží kolečka, pokud o ně stojíte. Bočnice je stahovatelná. Některé modely mají vyndavací příčky v bočnici, nebo spodní šuplík. Rošt je nastavitelný do 2 poloh, u varianty s odnímatelným bokem dokonce do 6. Povrchová úprava je provedena bezbarvým i barevným lakem, a vybírat můžete z těchto provedení: přírodní, olše, ořech, bílá. V čele postýlky je navíc vyvedena hezká ozdobná reliéfní řezba. Vnitřní rozměr je 120x60cm.
Česká klasika je nej

Faktum Kamilla

Faktum Kamilla postel
Faktum je maďarský výrobce kvalitního dětského nábytku. Postýlka z produktové řady Kamilla vypadá moc hezky, především díky plně dřevěným čelům s ozdobným vitrážovým okénkem – jeho vzor si můžete vybrat. Postýlka je určena pro novorozence, ale později ji můžete upravit na postel junior nebo na pohovku, takže vám dlouho vydrží. Vnitřní rozměr je 140x70cm, nosnost 25kg. Rošt je nastavitelný do tří poloh, bočnice se dá samozřejmě stahovat. V bočnici jsou 3 střední šprušle vyjímatelné, aby mohla větší dítka sama prolézt dovnitř a uložit se k spánku. Postýlka je vyrobena z běleného javoru a povrchová úprava je tzv. baby friendly (pokud se povrch dostane do kontaktu se slinami, nejsou vyluhovány žádné škodlivé látky).
Ať dlouho vydrží

Pali GIGI E LELE

dětská postel pali
Tohle je přesně ta krásná pohádková postýlka, kterou by si každá romanticky založená maminka přála. Je malovaná dětskými motivy v příjemných teplých barvách. Je pevná, vyrobená z buku, s důrazem na bezpečnost. Nikde nejsou ostré hrany, vše je hladké, příčky jsou v bezpečné vzdálenosti a hrany jsou opatřeny ochrannou vrstvou kvůli okusování. Díky promyšlené konstrukci lze s bočnicí manipulovat jen jednou rukou. Bočnici můžete i zcela odstranit. Postýlka má 4 kolečka, z toho dvě opatřená brzdou. Některé typy postýlky lze po odejmutí koleček používat jako kolíbku. Součástí je ortopedický rošt z dřevěných příček, který se dá nastavit do dvou výškových poloh. Můžete přikoupit i další nábytek z této veselé barevné řady, např. skříň nebo přebalovací komodu. Jestli máte peníze a jestli plánujete víc dětí, jděte do toho – ta investice se vám vyplatí.
Jdu do toho