Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kolaudační dar

nejlepší kolaudační dar

Jste pozváni na kolaudaci nového bytu či domu a nevíte, co s sebou přinést? Nejjistější je zeptat se dotyčných, co by si přáli nebo co potřebují. Nikoho totiž nepotěší, když mu návštěvníci přinášejí věci do domácnosti, které se mu nelíbí, nebo je nepotřebuje, nebo už je má. Můžete vzít samozřejmě dárky, které se dají sníst či vypít, třeba lahev dobrého vína, častým kolaudačním dárkem bývá také květina v květináči. Někdo volí poukázku do obchodu s nábytkem, což není špatný nápad, ale předávat kus papíru není moc efektní. Naštěstí je tu Ryba a ta vždy dobře poradí. Pokud chcete být originální a vybočit z davu, máme pro vás zajímavé tipy na nejlepší kolaudační dar.

Barevný toaletní papír

luxusní wc papír renova
Nejprve něco pro šprýmaře. Je to dárek levný avšak luxusní, luxusní avšak vtipný, vtipný avšak praktický, praktický avšak spotřebuje se a nezaclání ve skříni. Je to wécák. Luxusní toaletní papír Renova se nabízí v krásných sytých barvách: žlutý, růžový, červený, tyrkysový, červený, fialový, zelený, a zvláště praktický hnědý a černý. Papír je opravdu luxusní. Je 3vrstvý, jemný, savý a voňavý, určitě jste tak kvalitní ještě neměli. Barvy jsou vskutku úchvatné, a když navíc zvolíte balení v elegantní plechové tubě na tři kusy rolí, bude vypadat i značně reprezentativně. Pokud vám to dovolí vztah k obdarovaným, je to určitě zajímavá alternativa kolaudačního daru, který pobaví, zaujme a rozhodně přijde vhod. Ale pro tchyni bychom ho raději nedoporučovali.
Beru wécák

Sedací vak BeanBag Comfort

Sedací vak BeanBag Comfort
Sedací vak je sice dárek, který v domácnosti vydrží, přesto jsme přesvědčeni, že z něj bude mít radost každý. Můžou se na něm válet dospělí u televize, děti při hraní, návštěva. Určitě ho ocení i pejsci a kočičky a vy zase oceníte, že ho mají raději než pohovku nebo postel. Oproti některým konkurentům jsou sedací vaky BeanBag i poměrně levné, přitom v dobré kvalitě. Materiál je příjemný a odolný, uvnitř jsou polystyrenové kuličky, které se dají odebírat a upravovat tak měkkost. Navíc je vak voděodolný a omyvatelný, což umožňuje používat ho v létě venku, třeba na opalování. Praktické jsou i odepínatelné popruhy, díky nimž vytvoříte z pytle křesílko. Barev je na výběr dost. Vážně nás nenapadá důvod, proč by někdo neměl být z takového daru nadšený – snad jen pokud má byteček jako dlaň. Jinak ale berte všemi deseti.
Super tip!

Kávovar Bialetti

kávovar moka konvička bialetti
Jestliže jste pozváni na kolaudaci k někomu, kdo miluje kávu a rád si taky dobré kafe sám doma připraví, určitě zkuste zvážit konvičku Bialetti. Jde o kultovní záležitost, každá správná italská domácnost má doma alespoň jednu, a právě značka Bialetti je pojmem a tou jedinou pravověrnou moka konvičkou. Tyto kávovary jsou krásné, kvalitní a káva z nich chutná fakt dobře. Prodávají se v různých velikostech měřeno na šálky, přičemž šálkem se rozumí klasické maličké italské espresso. Jediným úskalím by mohlo být, že dotyčný už takový kávovar má, protože každý znalec kávy u něj dříve či později skončí. Na druhou stranu se konvičky Bialetti vyrábějí v různých tvarech i barvách, a nikdo by určitě nebyl proti tomu mít doma dvě. Jsou totiž tak trochu i sběratelskou záležitostí, takovým malým šperkem v kuchyni. Vyrábějí i konvičku určenou na plotny s indukčním ohřevem, a také french pressy.
Prohlédnu si je