Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší kulma a fén

Nejlepší kulma a fén

Krásná hříva není zadarmo. Krátké, dlouhé, rovné, vlnité, suché, mastné, jemné, husté… kvalitní péči si zaslouží všechny vlasy. Profesionální kadeřnický salon sice v domácích podmínkách těžko nahradíte, i tak ale můžete dosáhnout pozoruhodných výsledků. Kromě dobré vlasové kosmetiky budete k dokonalé úpravě vlasů potřebovat i některé další pomocníky, jako kulmu nebo fén. Nebo můžete zvolit hybrid dva v jednom – kulmofén. U fénu, neboli vysoušeče vlasů, je důležité, aby měl dostatečný příkon. Pokud bude malý, bude vysoušení trvat dlouho. Také je dobré, aby byly na výběr různé rychlosti a teploty vysoušení, abyste si mohli vybrat to, co vám bude vyhovovat nejlépe. Určitě to znáte z dovolených, kde je v hotelu na pokoji fén v koupelně – ale jaký. Vysoušení trvá dvakrát tak dlouho než doma. Nemůžete si nastavit vhodnou teplotu, na výběr jsou jen dvě možnosti: méně horký vzduch, ale krutě pomalý, nebo větší rychlost zato s teplotou, při které se vlasy přepalují a ničí. Doma tohle přece nechcete. U kulmy je klíčový použitý materiál a způsob jeho ohřívání, protože vzhledem k bezprostřednímu kontaktu s vlasy musí být obojí velmi šetrné. Nezanedbatelná je i snadná obsluha a manipulace s kulmou, aby vám šly lokny samy od ruky. Takže, jaký fén či kulma na vlasy jsou nejlepší, jaký máte koupit? Poradíme vám v našich tipech.

Remington Ci95 kulma

Remington Ci95 kulma
Tady není takřka co řešit. Kulma Remington Ci95 se stala vítězem v soutěži Produkt roku 2015 v příslušné kategorii a velké množství kladných spotřebitelských recenzí je více než přesvědčivé. Není se co divit. Jde o profesionální kulmu se zdokonaleným keramickým Ultimate povrchem s odlesky z pravých perel, který je 8x hladší a 5x trvalejší než standardní keramické povrchy. Kulma má kónický tvar pro krásné přirozené vlny, digitální displej, LCD zámek a 3 m dlouhý otočný kabel. Zahřátí proběhne rychle, během 30 sekund, a kulma se automaticky vypne po 60 minutách. Součástí balení je tepluvzdorné pouzdro a tepluodolná rukavice. Napětí je celosvětové, takže s ní můžete cestovat kamkoli bez obav.
Supr, ukaž víc

Philips HP8233 fén

Philips HP8233 fén
Vysoušeč vlasů Philips HP8233 má naprosto dostačující příkon 2200W a na výběr 3 teploty a 3 rychlosti, přičemž ani při nejvyšší teplotě foukaný vzduch nepálí. Není to cestovní fén, přesto patří k těm lehčím. Není to drahý fén, přesto patří k těm kvalitním. Je vybaven těmito funkcemi: ionizace (vyšší lesk, méně krepatosti, méně elektřiny ve vlasech), studený vzduch (konečná fixace účesu), turbo (pro extra rychlé vysoušení). Součástí balení je koncentrátor vzduchu a difuzér. Kabel je dlouhý 1,8m. Mřížku vstupu vzduchu lze snadno otevřít a vyčistit. Hlučnost je snesitelná. Fén moc dobře vypadá, je kvalitně zpracovaný a upřímně si myslíme, že dražší přístroje slibující kdesi cosi vám víc štěstí nepřinesou.
Kolik za to?

Braun AS 330/AS 400 kulmofén

Braun AS 330/AS 400 kulmofén
A nakonec něco pro chytrou horákyni – kulmofén. Tento horkovzdušný kartáč Braun je vhodný pro vlasy krátké i dlouhé, jemné i husté. Dle potřeby můžete měnit tvarovací kartáče, navíc má funkci automatického uvolnění pramenu vlasů pro rychlejší a snadnější práci. Má dva stupně nastavení teploty a dva stupně intenzity proudu vzduchu. Sada obsahuje velký tvarovací kulatý kartáč s integrovanými kovovými proužky pro rovnoměrnou distribuci tepla, který je vhodný pro tvarování velkých loken nebo pro husté vlasy. Dále malý kartáč pro malé až středně velké vlny a také nástavec pro nadzvednutí vlasů a zvětšení objemu. Na rozdíl od některých jiných konkurenčních výrobků dobře padne do ruky a je lehký, takže vám po několika minutách ondulování neupadne ruka.
Jdu do toho