Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší cyklistická přilba pro děti

Nejlepší cyklistická přilba pro děti

Použití bezpečnostní helmy je pro malé cyklisty zákonná povinnost, a je to jenom dobře. V tomto směru není vůbec na místě šetřit, poněvadž účelem je ochránit hlavu v případě pádu, který by mohl být třeba i smrtelný, a to zaručí jen kvalitně provedený výrobek. Pokud zakoupíte nějaký laciný produkt na tržnici, s dobrým pocitem, že jste na to vyzráli, mohli byste jednoho dne hořce litovat. Dobrá cyklistická přilba (nejen pro děti) musí být nejen odolná vůči nárazu, ale musí i dobře sedět na hlavě, aby nehrozilo nebezpečí sklouznutí, musí mít jednoduchý, avšak účelný způsob uchycení pro snadnou manipulaci, a důležitým faktorem je i komfort nošení, což zahrnuje použité materiály, nízkou hmotnost a účinné odvětrávání. Zkuste se inspirovat našimi tipy, které mj. vycházejí i z výsledků rakouského automotoklubu ÖAMTC.

Giro Rascal

přilba Giro Rascal
Dětská cyklistická helma Giro Rascal se stala vítězem testu coby nejbezpečnější a nejpraktičtější přilba. Nabízí jednoduché nastavení s širokými možnostmi přesného upnutí díky upínacímu systému One Step Fit. Díky tomu výborně sedí, příjemně se nosí a je bezpečná. Je dobře odvětrávaná, její součástí jsou i dvě integrované blikačky, štítek a síťka proti hmyzu. Svým originálním tvarem se inspirovala u dnes již kultovní MTB přilby Xen a vy si můžete vybrat z 9 různých barevných provedení.
Chci vidět víc

Uvex Hero

přilba Uvex Hero
Uvex Hero je líbivá dětská přilba s předním štítkem a zadní blikačkou. Jde o velice kvalitní a vyztužený produkt, který je vyroben technologií přímého vstřikování polystyrenu do skořepiny. Důmyslný systém regulace umožňuje snadné nastavení vnitřního obvodu helmy, přičemž nastavení lze měnit jednoduše i za jízdy pomocí otočného kolečka. Materiál skořepiny vyniká vysokou pevností a nízkou hmotností, čelní větrací otvory jsou chráněny speciální síťkou proti hmyzu. Součástí je snímatelná antialergická vycpávka. Na výběr je široká škála barevných provedení, mnohá z nich jsou navíc zpestřena veselými obrázky.
Ukaž ceny

Alpina Rocky

přilba cyklistická dětská alpina rocky
Alpina Rocky je velmi populární dětská cyklistická přilba. Je vyrobena technologií přímého vstřikování polystyrenu do skořepiny, takže žádné zastaralé a laciné metody pomocí tzv. lepení. Výsledkem je nejen atraktivní, ale i velmi bezpečná a odolná helma, kterou lze díky Alpina Run Systému nastavit individuálně pro každý tvar hlavy. Upínací systém pod bradou se dá snadno zapnout jednou rukou. Přilba optimálně sedí a má 17 větracích otvorů, z nichž čelní jsou opatřeny síťkou proti hmyzu. Díky protažené zátylkové části jde o jednu z nejbezpečnějších přileb pro děti.
Jít tam