Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejlepší dárek pro cestovatele

nejlepší dárek pro cestovatele

Pokud sháníte dárek pro někoho, kdo rád a náruživě cestuje, poradíme vám, co byste mu mohli koupit. Jsou to takové maličkosti, ale jedna z nich obdarovaného určitě pobaví a probudí v něm ještě větší touhu cestovat. Ty druhé dvě jsou ryze praktické a na cestování jako stvořené. Jestli to nemusí být zrovna cestovatelský dárek nebo vás prostě naše tipy neoslovily, podívejte se na přehledný a vyčerpávající souhrn Nejlepší dárek – tam je tipů na nejrůznější dárky mnohem mnohem mnohem víc.

Stírací mapa

Stírací mapa travel Scratch Map
Stírací mapa je příjemný dárek pro ty, kteří cestují nejen často, ale především do různých zemí a měst. Na povrchu mapy je speciální stříbrná nebo zlatá vrstva. Jakmile dotyčný nějakou zemi navštíví, tak tuto vrstvu setře např. pomocí mince (stejný princip jako u stíracích losů). Země jsou barevně odlišeny a čím je cestovatel pilnější, tím je mapa barevnější. K mapě je přiložen i stírací seznam hlavních měst a též speciální fix, kterým se dají do mapy psát poznámky nebo plánovat cesta, přičemž vše se dá opět snadno smazat stíracím víčkem na fixu. Mapa je určena k zavěšení na zeď a je k dostání ve verzi pro Evropu nebo pro celý svět (včetně atraktivního černo-zlatého provedení). Je dodávána ve vkusném stylovém tubusu, který plně vynahradí dárkové balení.
To pobaví

Opasek se skrytou kapsou

opasek Lifeventure Money belt
Opatrnost je v zahraničí na místě, obzvláště při výpravách za dobrodružstvím. Cestovní opasek se skrytou tajnou kapsičkou na peníze využije cestovatel náruživý i sváteční, a využít se dá i v každodenním životě. Zvláště bydlíte-li v Praze. Pásek Lifeventure vypadá úplně normálně a dobře. Je k dostání v černém nebo pruhovaném khaki provedení, a díky univerzálnímu vzhledu je tzv. unisex. Spona je elegantní kovová, posuvná, takže pásek je bez dírek a vhodný pro každého. Šířka pásku je 4cm, maximální délka 120cm. Všitá vnitřní kapsička je plochá, nenápadná, dostatečně dlouhá a uzavírá se na zip. Opasek je popisován jako outdoorový, ale nosit ho lze k čemukoli (s výjimkou společenských obleků).
To uklidní

Bezpečnostní peněženka na dvě měny

Peněženka Lifeventure RFID Currency Wallet
Peněženka Lifeventure RFID Currency je na cesty jak dělaná. Vyrobena je z odolného materiálu, který navíc díky unikátní RFID technologii zabraňuje náhodnému a nechtěnému načítání bezkontaktních karet a tím snižuje riziko elektronické krádeže identity (netýká se vnějších kapsiček na mince). Peněženka je lehká a skladná, zavírá se pomocí suchého zipu (celá) a klasického zipu (postranní kapsičky). Je určena na dvě měny, což se při cestování do zahraničí hodí vždy. Má proto dvě velké přihrádky na bankovky a dvě vnější kapsičky na mince, dále čtyři přihrádky na karty a dvě větší přihrádky na doklady, z nichž jedna je průhledná. Rozměry peněženky jsou 120x90x18mm a barvy na výběr černá, šedá, zelená a fialová.
To přijde vhod