Ryba na to valí oči

RybiOko.cz

Tipy na nejlepší nákupy věcí, dárků, čehokoli …

Nejúčinnější antiperspirant

Nejúčinnější antiperspirant

Jestli máte problémy s pocením (skutečné problémy – kdo má, ví o čem je řeč), tak vám poradíme, jaký antiperspirant (nebo též antitranspirant) koupit, aby vám zaručeně pomohl. V první řadě je nutné přijmout fakt, že účinný antiperspirant bez aluminia neexistuje. A v druhé řadě se rozlučte s běžnými antiperspiranty z drogerie, ty pomohou asi tak stejně jako deodorant. Nenechte se obalamutit reklamami s mladými lidmi běhajícími v poušti pod rozpáleným sluncem, které slibují 48hodinovou ochranu proti pocení. Jsou to jen vyhozené peníze. Nemusíte si ale hned nechat píchat botox do podpaží, protože naštěstí existuje několik prostředků proti pocení, které vážně fungují. Poznají se většinou podle toho, že jejich použití je poněkud odlišné – nanášejí se na noc, nejprve každou noc, později už jen občas, a jde tedy vlastně o takovou léčebnou kúru. Přiznáváme, jsou to dryáky, jenže když se chcete zbavit koláčů v podpaží, když chcete konečně nosit i jinak barevná trička než jen černá nebo bílá, tak to jinak nejde. Přírodně založení lidé a zvláště biomatky se budou před těmito antiperspiranty křižovat, ale není třeba se bát. Tyto přípravky se prodávají v lékárnách, a aby se tam mohly prodávat, musejí se důkladně testovat. Nic, co by prokazatelně škodilo zdraví, by na trh nemohlo. Horší to může být s individuální snášenlivostí, protože účinek na pokožku je opravdu silný. Ale to je prostě o vyzkoušení. Nejúčinnější a tedy nejlepší antiperspiranty jsou tyto následující. Seřadili jsme je právě podle míry snášenlivosti, a to tak, že poslední je nejšetrnější. A přesto stále velmi účinný! No není to báječné? Tentokrát můžete přivítat léto bez obav.

Driclor

driclor antiperspirant
Driclor je stoprocentně a dlouhodobě účinný antiperspirant, ale je poněkud drastičtější na používání. Výsledek ovšem stojí za to. Neaplikuje se jako běžný antiperspirant ráno, nýbrž na noc, a ráno se potom smyje. Prvních 7-10 dní se používá v kuse, potom již jen podle potřeby. V žádném případě není dobré jej dávat na poraněnou pokožku nebo po holení. Jeho použití je často spojeno s nepříjemným štípáním a svěděním, a ne všichni citlivější jedinci tento přípravek snesou. Ostatní ale považují tento výrobek za zázrak a vysvobození.
Kde koupím?

Perspirex

perspirex antiperspirant
Spolehlivá a klinicky prokázaná dlouhodobá ochrana proti nadměrnému pocení, to je to, oč tu běží. Perspirex je v podstatě to samé co Driclor, ale rozdíl tu je – snášenlivost je z nějakého důvodu lepší, pokožka tolik netrpí, štípání je mnohem menší. Účinek je však stejně spolehlivý. Někteří také uvádějí, že při používání Perspirexu nejsou tolik cítit chemickým odérem, jako je tomu u Dricloru. Nanáší se opět vždy na noc na suchá podpaždí a ráno se smyje. Jedna aplikace je účinná 3-5 dní, ovšem je to individuální.
Kde seženu?

Eucerin intenzivní antiperspirant

Eucerin intenzivní antiperspirant
Eucerin intenzivní antiperspirant je novějším produktem proti pocení, a ve srovnání s Driclorem je vidět, že vývoj jde kupředu. Používání je opět stejné (na noc), rozdíl je v tom, že nejde o roll-on nýbrž o sprej, ale hlavně – neštípe, nesmrdí, dokonce lehounce příjemně voní a ráno ho nemusíte smývat. Logika praví, že čím větší dryák, tím větší účinnost (tedy nejlepší by měl být Driclor:-) ), ale antitranspirant Eucerin tuto logiku celkem obstojně potírá. Vyzkoušejte ho a uvidíte sami.
Kde objednat?